ביבי ושרה חגגו יומולדת בארוחה רומנטית על שפת הכנרת

בין דוח גולדסטון לספינה האירנית, ראש הממשלה מצליח להתפנות ל"זמן איכות" עם המשפחה. אתמול חגגו בני הזוג נתניהו את יום הולדתה ה-51 של שרה נתניהו במסעדה יוקרתית בטבריה, כשהם בשולחן בודד מטרים ספורים מהמים ומאחוריהם המאבטחים. לאחר הארוחה בילו השניים את הלילה ב"מלון הסקוטי". כך זה נראה מרחוק

למרות עיסוקיו הרבים, ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מפספס אף הזדמנות להקדיש קצת זמן למשפחתו היקרה. אמש, בארוחה רומנטית במסעדה על שפת הכנרת, חגגו ראש הממשלה ורעייתו את יום הולדתה ה-51 של שרה.

הארוחה התנהלה תחת אבטחה כבדה ועצם קיומה נשמר בסוד. בני הזוג הגיעו למתחם מיוחד שהוכן עבורם במסעדת "דקס" שבטבריה, כך שלסועדים האחרים שהגיעו למסעדה לא היה מושג שמטרים ספורים בלבד מהם יושב ראש הממשלה.

בני הזוג אכלו ממיטב מנות המסעדה: לחם בצל למנה ראשונה, דג מושט על האש, צלעות טלה וצ'יפס למנה עיקרית ולקינוח - קרפ תפוחי עץ. השניים עשו את הלילה במלון הסקוטי היוקרתי בטבריה.

משפחת נתניהו לא מפסיקה לחגוג

למשפחת נתניהו היו סיבות למסיבות גם בחודש שעבר: הבן יאיר סיים את קורס ההכשרה בדובר צה"ל, ראש הממשלה חגג את יום הולדתו ה-60 והבן אבנר חגג את יום הולדתו ה-15. המשפחה חגגה את האירועים באופן מצומצם בבית אביה של שרה נתניהו.

בנוסף, חגג ראש הממשלה את הולדתו של נכדו הבכור, שמואל רוט, בנה של נעה - בתו מנישואיו הראשונים לד"ר מיקי הרן. את הברית ציינו בני המשפחה בטקס צנוע בבית חברי המשפחה בירושלים.

הווידאופדיה: בנימין נתניהו