הצעת חוק: עונש מוות לרוצחי ילדים

בעקבות פענוח הטבח בבית משפחת אושרנקו, מציעים 4 חברי כנסת להטיל עונש מוות על רוצחי ילדים מתחת לגיל 13. "גל מקרי הרצח בשנים האחרונות מחייב אמצעי ענישה קיצוניים במיוחד", הסבירו יוזמי ההצעה

דמיאן 'לאקי' קרליק, החשוד ברצח משפחת אושרנקו (חדשות 2)

פענוח רצח משפחת אושרנקו מביא היום להצעה יוצאת דופן: ארבעה חברי כנסת הודיעו כי הם יוזמים חוק חדש, לפיו ייגזר עונש מוות לרוצחי ילדים.

ח"כ כרמל שאמה (ליכוד), ח"כ אריה ביבי (קדימה), ח"כ אריה אלדד (האיחוד הלאומי) וח"כ משה מטלון (ישראל ביתנו) מבקשים לתקן את חוק העונשין, כך שיכלול עונש מוות לרוצחי ילדים מתחת לגיל 13.

"גל מקרי הרצח בשנים האחרונות מחייב אמצעי ענישה קיצוניים במיוחד ולכן יש להכניס לספר החוקים בישראל עונש מוות כלפי רוצחי ילדים", הסבירו חברי הכנסת. לטענת הארבעה, הצעת החוק תמנע הישנות מקרים דומים.

 גופות הילדים הושחתו

 

היום בשעות הצהריים הותר לפרסום כי המשטרה פענחה את הטבח במשפחת אושרנקו מיום שבת לפני שלושה שבועות. "משטרת ישראל ומחוז המרכז שמו להם את פענוח הרצח בראש סדר העדיפות", אמר ניצב ניסים אור מפקד מחוז מרכז במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינסה היום המשטרה.

שבוע לאחר הרצח שזעזע את המדינה, הצליחו חוקרי ובלשי ימ"ר מרכז לעצור שישה חשודים במעורבות ברצח, כולם בני משפחה אחת - משפחת קרליק, המתגוררת בסמוך לבני משפחת אושרנקו. החקירה המורכבת והמסועפת היתה בשיתוף פעולה של מספר גורמים, בהם, משטרת רוסיה והשב"כ.

גורם המקורב לחקירה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי דמיאן קרליק שנא את דימיטרי אושרנקו ורצה לגרום לו לנזק פיזי ונפשי. לכן, מסר הגורם, תכנן דמיאן להגיע לביתו של דימיטרי ולענות אותו לעיני משפחתו. עם זאת, לא הצליח אותו הגורם להסביר מדוע רצח דמיאן גם את הילדים.

כאשר הגיע דמיאן לבית המשפחה הוא פגש את הסבתא לודמילה, ואיתה שני הילדים: רושל, בת שלוש ונתנאל, בן שלושה חודשים. במשך מספר דקות לא הפסיק קרליק לדקור את חסרי הישע, עד כדי השחתת גופות הילדים.

לאחר מכן הגיע לדירה הסבא, שנרצח אף הוא לאחר מאבק עם החשוד. בהמשך הגיעו לדירה ההורים, שהיו שתויים מערב ב"פרמייר", המועדון המשפחתי. כאשר נכנסו פנימה, נחרדו לראות את המראות בדירה, אך זמן קצר לאחר מכן המשיך קרליק במסע הרצח הנורא והרג גם אותם.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הטבח בראשל"צ - סיקור מיוחד

 

כך פוענח הטבח במשפחת אושרנקו

 

פרופיל של רוצח: מי אתה דמיאל קרליק?

 

המפתח לפענוח: הבת ששרדה

 

כך נשמע הדיווח הראשון על הטבח

 

טיפול פסיכולוגי לכבאים שהיו בזירה

 

המכרים מזועזעים: זו קטסטרופה