משפחת נתניהו לא מפסיקה לחגוג

לו"ז עמוס צפוי בימים הקרובים לראש הממשלה בנימין נתניהו, אך הפעם לא מדובר בפגישות עם מנהיגים מהארץ או מהעולם. היום מציין ראש ממשלתנו את יום הולדתו ה-60, בנו יאיר יסיים קורס המש"קים של דובר צה"ל והבן אבנר יחגוג את יום הולדתו ה-15. החגיגות יחלו רק ביום חמישי - לאחר שיאיר יצא לחופשת סופ"ש מהצבא

מזל טוב כפול ומשולש: משפחת נתניהו תעבור השבוע משמחה לשמחה. היום חוגג ראש הממשלה בנימין נתניהו 60 סתווים, יחד עם בנו שמסיים היום את מחזור ל"ח בקורס מש"קי הדוברות בחטיבת דובר צה"ל. גורמים בצה"ל מספרים כי יאיר ישובץ כנראה בענף קשרי הציבור של החטיבה, ולא יהיה לו כל קשר עם עיתונאים.

המשפחה תחגוג באופן "רשמי" את המאורעות החגיגיים רק לאחר שהבן יאיר יסיים באופן רשמי את הקורס ויצא לחופשת סוף השבוע. ביום חמישי אמורה להגיע רעייתו של ראש הממשלה, שרה, יחד עם יאיר ואבנר ללשכת נתניהו עם עוגה, ושם יחגגו את יום ההולדת לראש הממשלה.

משם יעברו לבית אביה של שרה נתניהו לחגוג באופן יותר מצומצם את ימי ההולדת של ראש הממשלה ושל הבן אבנר, שיחגוג את יום הולדתו ה-15. בסוף השבוע תחגוג המשפחה באופן פרטי את האירועים המשמחים, ואמורה לצאת למסעדה כדי לחגוג כמו שצריך את שלוש השמחות.

רק לפני שלושה שבועות חגג ראש הממשלה את הולדתו של נכדו הבכור, שמואל רוט, בנה של נעה - בתו מנישואיו הראשונים לד"ר מיקי הרן. את הברית ציינו בני המשפחה בטקס צנוע בבית חברי המשפחה בירושלים.

הווידאופדיה: בנימין נתניהו