השר מיכאל איתן חושף בפני כולם את תלוש המשכורת שלו

תלונות וטרוניות על המשכורות המנופחות של חברי הכנסת והשרים נשמעות מדי פעם בפעם בעיתונות ובשיחות חולין. אז עכשיו תוכלו לשפוט בעצמכם האם הן באמת גבוהות שלא לצורך. השר איתן מציג באתר שלו את תלוש המשכורת וחשבון ההוצאות שלו

חושף. השר מיכאל איתן על רקע תלוש השכר (חדשות 2 והאתר של מיכ�%9)

מעת לעת, במיוחד לאחר הפרשיות האחרונות של שרים בכירים, יושבי ראש הכנסת ונשותיהם שבילו על חשבוננו במלונות פאר, העם יוצא בזעקה כדי למנוע את שחיתות הבכירים, אך יש צדיק אחד בסדום. השר הממונה על הקשר עם האזרח, מיכאל איתן, בוחר לדווח על הוצאותיו והכנסותיו לא רק לגורמים המוסמכים לכך כמו מבקר המדינה, אלא גם לעולם כולו, באמצעות האינטרנט.

השר איתן הוא הפוליטיקאי הראשון בישראל שבאתרו, תחת הכותרת "פינת השקיפות", נכללים דיווחים שוטפים על לוח הזמנים של השר שמציג לנו הגולשים אפשרות לראות איפה נמצא השר ואת מי הוא פוגש במשך כל שעה ביום.

עוד בפינה נכללים תלושי המשכורת של השר, שעומדת על קצת פחות מ-30 אלף שקלים נטו. כמו כן מפרסם השר את ההוצאות השוטפות של משרדו, כולל הוצאות האבטחה הגבוהות שעולות למשלם המסים 275 אלף שקלים בשנה. אל דאגה, הסעיף הזה מסומן בכוכבית שמצביעה על כך שהשר איתן נמצא במאבק מתמשך להורדת תעריפי האבטחה הגבוהים.

השר איתן פועל רבות כדי לחייב מוסדות שלטוניים שונים לנהוג בשקיפות כלפי האזרח הפשוט. השר מבקש לתקן את חוק חופש המידע אשר יחייב רישום פרוטוקולים בישיבות רשות ציבורית, יצמצם את התשלומים הנגבים מהמבקשים מידע מהשלטונות, ופועל להקמת נציבות חופש המידע, גוף שאמור לקרב את האזרח לשלטון.

לאתר של השר מיכאל איתן

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק