רה"מ נתניהו חוגג את טקס הברית של נכדו הבכור

זה הקטן עוד גדול יהיה: נכדו של ראש הממשלה בא היום בברית אברהם אבינו בטקס צנוע שהתקיים בבית פרטי של חברים בירושלים. בני משפחת נתניהו הנרגשים צפו במוהל הוותיק הרב ויסברג שערך את הטקס, והכריזו על שמו של יורש העצר: שמואל רוט. מזל טוב!

תגידו מזל טוב: בנימין נתניהו והרב לאו (אתר "חרדים")

בלי לומר מילה: ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום בטקס ברית המילה של נכדו הראשון בבית פרטי של חברים בירושלים, בהשתתפות קומץ ידידים ובני משפחה. אתר "חרדים" הביא את התמונות מהטקס הצנוע שנערך הרחק מאור הזרקורים, בו הכריזו בתו של נתניהו - נועה רוט ובעלה דניאל, על שמו הפעוט: שמואל רוט.

בין האורחים שנכחו בטקס היו גם הרב הראשי לתל אביב יפו הרב ישראל מאיר לאו, שנמצא כבר שנים ארוכות בקשרי ידידות עמוקים עם ראש הממשלה ומשפחתו. כמוהל שימש המוהל הנודע והמוכר הרב משה ויסברג, שמשמש כבר עשרות שנים כמוהל ידוע ומומחה.

אביו של נתניהו, פרופ' בן-ציון נתניהו בן ה-99, נכח גם הוא בטקס וזכה לראות את הנין הקטן בא בברית אברהם יחד עם רעייתו של ראש הממשלה, שרה נתניהו, ויתר בני המשפחה הנרגשים.

נועה בת ה-26 נולדה בבוסטון ולפני שלוש שנים נישאה לדניאל רוט. כיום מתגוררים השניים בירושלים. במהלך השנים התקרבה נועה יחד עם בעלה לדת, ובני הזוג משתייכים לפלג האורתודוקסי-מודרני.

אתמול: משפחת נתניהו מטיילת בגליל המערבי

הווידאופדיה: בנימין נתניהו

הווידיאופדיה: שרה נתניהו

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק