מזל טוב: ראש הממשלה נתניהו הפך לסבא

לצד הניסיון לנהל מדינה ייאלץ ראש הממשלה להתמודד מהיום עם אתגר חדש. בתו מנישואיו הראשונים, נועה, ילדה אמש בן בריא והפכה את בנימין נתניהו לסב לראשונה בחייו. רה"מ דיבר עם בתו מיד לאחר הלידה, והיום הוא ורעייתו יגיעו לבקר אותה ואת הנכד הטרי בבית החולים

תגידו מזל טוב לסבא בנימין (AP)

לראש הממשלה בנימין נתניהו יש היום סיבה טובה במיוחד לחייך חיוך רחב. אחרי שגייס ילד ראשון לצה"ל, זכה ראש הממשלה להחיות את נעוריו - עם נכד בכור.

נועה, בתו של נתניהו מנישואיו הראשונים לד"ר מיקי הרן, ילדה אמש בן בריא ובכך העניקה לראש הממשלה לראשונה גם את התואר "סבא". הלידה עברה בשלום והאם והתינוק מרגישים כעת מצויין.

ראש הממשלה דיבר עם בתו נועה מיד לאחר הלידה ובירך אותה על הלידה, והיא הייתה תשושה למדי. היום היא כבר חשה הרבה יותר בטוב. נתניהו ושרה רעייתו יגיעו לבקרה היום בבית החולים.

בתו של נתניהו חזרה בעבר בתשובה

נועה בת ה-26 נולדה בבוסטון ולפני שלוש שנים נישאה לדניאל רוט. כיום מתגוררים השניים בירושלים. במהלך השנים התקרבה נועה יחד עם בעלה לדת, ובני הזוג משתייכים לפלג האורתודוקסי-מודרני.

בעבר דווח לא פעם על חילוקי דעות וסכסוך עיקש בין נועה ובין שרה נתניהו. עם זאת, בטקס ההשבעה לראשות הממשלה נראה כי השתיים יישרו את ההדורים ביניהן.

הווידאופדיה: בנימין נתניהו

הווידיאופדיה: שרה נתניהו

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק