פעילי הימין הביאו לנתניהו טיטולים לקראת הנסיעה לארה"ב

רגע לפני הפסגה המשולשת בארה"ב, בחרו מספר פעילי ימין בראשות איתמר בן-גביר וברוך מרזל לצייד את רה"מ בחבילת טיטולים שתשמש אותו בנסיעתו. לדברי הפעילים, בכל פעם שנתניהו נפגש עם מנהיג אמריקני הוא "עושה במכנסיים"

רגע לפני המראתו של ראש הממשלה לפגישת הפסגה בארה"ב, ניסו קומץ פעילי ימין לצייד אותו היטב לביקור. הם הגיעו אל הרחוב שמול משרדו בירושלים עם חבילות טיטולים, אותם ביקשו להעביר לידיו של בנימין נתניהו.

לדברי הפעילים, לא מדובר במחווה לקראת הפיכתו של נתניהו לסבא, אלא ביוזמה שלהם לצייד את ראש הממשלה לקראת הפגישה עם אבו-מאזן וברק אובמה, כיוון שמתוקף היכרותם עמו "כל פעם שהוא נפגש עם נשיא ארה"ב, הוא 'עושה במכנסיים'".

המפגינים, בראשות פעילי הימין ברוך מרזל ואיתמר בן-גביר, ביקשו להיפגש עם ראש הממשלה טרם נסיעתו בצהריים. למרות דרישותיהם שלא נענו, לא נרשמו עימותים עם המאבטחים, והם הסתפקו בקריאות מחוץ ללשכה.

ראש הממשלה יצא לניו יורק לקראת הפגישה המשולשת שתתקיים מחר בערב. הפגישה נקבעה לאחר לחץ כבד שהפעיל אובמה על הפלסטינים להסכים לפגישה, למרות שלא הושגו כל הסכמות.

נתניהו צפוי גם לשאת נאום דרמטי בעצרת האו"ם בניו יורק, נאום שיעסוק בעיקר בנושא הגרעין האירני. את מרבית הדיונים בעצרת יפספס נתניהו, בשל החלטתו להחרים כל אירוע שבו נמצא נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2