הפסד מביך לנבחרת הח"כים הישראלית

לישראל הייתה אפשרות להחזיר את הכבוד הלאומי, אך נכבדינו דאגו להחמיץ את ההדמנות וגם את הגולים. חברי הכנסת הישראלים יצאו מופסדים במשחק הכדורגל מול הפרלמנט של קוריאה הדרומית שהתסיים בתוצאה 3:2

הימין כבש - ישראל הפסידה: נבחרת הכדורגל של הכנסת המשיכה הבוקר את המסורת ארוכת השנים של בושות עם הפסד נוסף. הפעם באזור מסקרן במיוחד בכדור הארץ.

המשחק המסקרן הפגיש את מיטב ח"כנו עם מקבילהם מהפרלמנט של קוריאה הדרומית. לאחר משחק ארוך ומתיש עזבו נבחרינו את כר הדשא בפנים מושפלות. תוצאת הסיום - 3:2. ולא לזכותנו.

לזכות הנבחרת הישראלית כבשו חברי הכנסת כרמל שאמה מהליכוד ואלכס מילר מישראל ביתנו. מלבד הגול שהכניס לרשת הקוריאנית, נבחר ח"כ שאמה גם לשחקן המצטיין של המשחק. היינו מספרים לכם גם על הכובשים הדרום קוריאניים, אבל יש להם שמות ארוכים מדי ומסובכים מדי.

מלבד שני הכובשים, פשטו על הדשא בין היתר גם ח"כ דניאל בן סימון מהעבודה, והח"כים מקדימה יואל חסון ואריה ביבי - כשבשער עמד בגבורה צחי הנגבי. על פי זהותם של הכובשים אפשר לומר פעם נוספת כי הימין הלך על אגרסיביות ואילו קדימה הייתה ניטרלית.

התגובות: "נקדם ידידות, אהבה ושלום עולמי"

המשחק התקיים במעמד סגן נשיא פיפ"א. בסיכום המשחק החליטו השחקנים היריבים להקים ארגון עולמי של נבחרות הכדורגל ולקיים טורניר בינלאומי בין כל בתי הנבחרים.

בצורה לא מפתיעה העדיפו ח"כינו להסיט את תשומת הלב מתצוגת הנפל שלהם ולהתייחס לנושאים זניחים כמו שלום עולמי. "נעשה את זה כדי לקדם ידידות, אהבה ושלום בעולם", סיפר השוער הנגבי אחרי המשחק. "אנחנו עומדים לקדם רעיון של פרלמנט עולמי שייפגש פעם בשנה - משהו כמו האולימפיאדה של הפרלמנטים בעולם. נתחיל אם כדורגל ואז נעבור לעוד ענפי ספורט".

"אני כפרלמנטר משוכנע כאן ועכשיו", הוסיף גם ח"כ אדרי, "שאנו מבלים זמן איכות כדי לשמור על יחסים טובים עם קוריאה הדרומית". עכשיו רק נותר לקוות שנבחרנו יצליחו לכבוש איזו קטנה גם מול אחמדינג'אד.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק