לא נגענו: מופע ה-SMS של חבר הכנסת חסון

קרה שרציתם להגיד לנציגי הציבור שלנו בדיוק מה אתם חושבים? עכשיו יש לכם הזדמנות - לפחות עם ח"כ יואל חסון. במהלך הדיון במליאה על "חוק מופז", במסגרתו מנסה האופוזיציה למשוך זמן ולהימנע מהצבעה, ביקש חבר האופוזיציה מהאזרחים לשלוח לו הודעות טקסט והקריא אותם מעל לדוכן. הקשר עם הבוחר מעולם לא נראה אישי כל כך

מלחמת ההתשה - גרסת 2009: חברי האופוזיציה הוכיחו הלילה כי הם מוכנים לעשות הכל על מנת לדחות את ההצבעה על "חוק מופז", אבל אין ספק שאת פרס המקוריות גרף בקלות חבר הכנסת יואל חסון מקדימה.

תוך כדי שידור חי מאולם המליאה לפנות בוקר, מסר חסון את מספר הטלפון הנייד שלו לפניות של אזרחים, וביקש מהם להביע את דעתם על הצעת החוק באמצעות הודעות טקסט.

עוזרותיו של חסון רשמו בקפדנות את הבקשות, ואז הקריא אותם חבר הכנסת מעל הדוכן. אז מה חושב משה קוזי מעפולה על הצעד של שרי הממשלה וחברי הקואליציה? "זו בושה וחרפה", סימס האזרח המודאג לנבחר הכנסת.

הקואליציה: זו התנהלות מבזה ומביכה

חסון, שניסה להוכיח כי הוא מאוזן בהופעתו, לא היסס והקריא כלשונה גם הודעה אחרת שדווקא מתחה ביקורת על האופוזיציה. ""הגזמתם עם הפעלולים שלכם", ציטט אזרח זועם אחר.

אבל כצפוי לא כולם נהנו מהמופע המבדר. "ההתנהלות הזו מבזה את הכנסת", הסביר יו"ר הקואליציה, ח"כ זאב אלקין מהליכוד. "מביך היה לשמוע את חברי קדימה מקריאים ספרי ילדים והודעות טקסט". 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?