רמון ומופז נפגשו בבית קפה לדבר על הכל

פרסום ראשון: הח"כ הפורש והח"כ שיש מי שיקרא לו מורד נפגשו בבית קפה תל אביבי. רמון מנסה לפשר בין מספר 2 בקדימה לבין היו"ר ציפי לבני. אבל גם הנושאים המדיניים עולים לדיון

אחרי שראש הממשלה בנימין נתניהו הצליח להעביר את התקציב, בקדימה חוששים שהם המטרה הבאה. בשביל למנוע הפתעות שעלולות לחבל במפלגה, הגיע הח"כ לשעבר ויו"ר מועצת קדימה בהווה חיים רמון לשיחה דחופה עם מספר 2 במפלגה שיש האומרים שהוא פוזל החוצה - הח"כ שאול מופז.

השניים נפגשו לבראנץ' בבית קפה SICAFFE בתל אביב. רמון הוא זה שבעיקר דיבר. מופז התמקד בלהקשיב לזקן השבט. רמון מנסה למנוע כל ניסיון לפלג את קדימה - מבפנים (מופז עצמו) ומבחוץ (נתניהו). הוא ניסה לשכנע את מופז שעכשיו זה לא הזמן הנכון להיות מסוכסך עם יו"ר המפלגה ציפי לבני. בסוף הפגישה נפרדו השניים איש איש לדרכו.

בנוסף שוחחו השניים על התהליך המדיני, ועידת אנאפוליס וגישתו של הנשיא שמעון פרס לנושאים הללו.

כל זה קורה כאשר "חוק מופז" - (המקל מאד על חברי כנסת להתפלג ממפלגת האם שלהם) - מרחף באוויר. מלבד המתיחות עם לבני, דיברו מופז ורמון גם על כמה נושאים מדיניים וביניהם הסדר השלום התקוע עם הפלסטינים. מופז כבר רמז בעבר כי אם יראה התקדמות מצד הממשלה בנושא, הרי שאין מניעה מבחינתו לחבור לקואליציה בראשותו של נתניהו.