ביבי חוגג 100, ציפי מסתפקת ב-51

סיבה למסיבה: יו"ר האופוזיציה ציפי לבני חגגה היום פעמים. פעם אחת היא "חגגה" מאה ימים לממשלת נתניהו, ופעם נוספת את יום הולדתה הפרטי שלה. בראש המברכים, ח"כ דליה איציק שהרבתה לשבח את ראש הממשלה: "איש סחיט, קמיץ ולחיץ"

ממשלת נתניהו מציינת 100 ימים, אבל בראש החוגגים ניצבת בגאון דווקא האופוזיציה. יו"ר קדימה ציפי לבני ניצחה את תזמורת המקטרגים. מותר לה - שכן היום, ככה במקרה, היא גם חוגגת יום הולדת משלה.

"מדובר על מאה ימים רעים למדינה", אמרה יו"ר קדימה לרגל מאה הימים של החבר נתניהו. "ממשלה שאין לה דרך, שמנסה לשרוד תוך כדי שהיא מזגזגת, שלא מתמודדת עם המשבר הכלכלי אלא משלמת לכל מה שבא, שאין לה דרך מדינית ושעסוקה בלשמר ולמצוא נוסחאות של הישרדות פוליטית".

לבני דאגה להוסיף עד כמה היא משוכנעת שהיא עשתה את הדבר הנכון, כשהיא שלחה את חבריה לספסלי האופוזיציה. "אני מקבלת החלטות שהן אולי לא מקובלות בעולם הפוליטי של פעם אבל זו הייתה החלטה כל כך נכונה", אמרה החוגגת. "קשה אבל נכונה. מאה הימים שעברו רק מוכיחים זאת".

"הוא בא לא מוכן לממשלה", הוסיפה חברת הכנסת דליה איציק ב"איחולי" המאה לנתניהו, במסיבת עיתונאים מיוחדת. "לא היינו מציינים את מאה הימים אם נתניהו לא היה מדבר על זה. עדיף שאף אחד לא היה מזכיר את חוסר העכביות, העדר האסטרטגיה והפתרונות קצריי הטווח. איש סחיט, קמיט ולחיץ".

החברים חוגגים עם ציפורה 51 אביבים

וכאמור, מגיע הרבה מזל טוב ללבני שחוגגת לא פחות מ-51 שנה. ואין כמו עם ישראל לבוא ולחגוג עמה את יום חגה. דף רשת הפייסבוק של שרת החוץ לשעבר שימש פלטפורמה מצוינת למאחלים.

"מזל"ט - מאחל לך את כל האושר שבעולם", איחל אחד הגולשים, "ובע"ה להפיל את ממשלת הימין ולהיבחר כראש הממשלה הבאה של ישראל !!!". גולש אחר בחר בנוסח קצת פחות פורמלי: "מזל טוב ציפושששששששש, נשיקות, מואההההההההה, חיבוקים עד 120 --<<--@".

גולש אחר, נראה שלבני הייתה מעדיפה שלא היה מחובר לרשת הגדולה. "איך לא שמו אותה להתמודד מול אובמה?", שאל הגולש הציניקן. "כבר ממזמן היה פה שלום והיינו נפטרים כבר מירושלים הזאת".

ואיחול נוסף הגיע מלא פחות מראש השב"כ והשר לביטחון פנים לשעבר - אבי דיכטר: "מאחל ליו"ר האופוזיציה וחברת מפלגתי, ציפי לבני, מזל-טוב לרגל יום הולדתה שחל היום". מי אמר שבפוליטיקה לא מפרגנים.

"לכל המברכים, התרגשתי לראות את הברכות", כתבה להם לבני בחזרה. "זאת גם הזדמנות להודות לכל אחד ואחת מכם על התמיכה ובעיקר על האכפתיות והמעורבות במה שקורה".

הווידאופדיה: ציפי לבני

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו