אנסטסיה מיכאלי בדרך למפלגה משלה

בשעה טובה ובמזל טוב נולד הבוקר בן זכר, אח לדוד בן 12, לרמי, יהונתן, רחל, טל, אלי ומיכל ובן שמיני לחברת הכנסת ולבעלה, יוסף סמואלסון. ובמקרה שתהיתם - כן, אביגדור ליברמן התקשר וברך על הולדת המתפקד החדש למפלגה

הדור הבא של אביגדור ליברמן? בשעה טובה נולד היום בנה השמיני של חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו), במשקל נאה של 3.400 ק"ג. לזכור את שמותיהם של דוד, רמי, יהונתן, רחל, טל, אלי ומיכל זה בוודאי קל יותר מללדת את כולם - ומיכאלי מעידה הערב כי הלידה הזו הייתה "קלה ומהירה".

ח"כ מיכאלי, שיש להניח שרוב הנשים היו רוצות להיראות כפי שהיא נראית מספר שעות לאחר הלידה. "הכול יצא ספונטני מאוד", סיפרה האם לחדשות 2. "אנחנו לא ציפינו להפתעה כזו, ועכשיו יש לי הזדמנות להגיד לאביגדור מזל טוב, וזה ימשיך ככה. שיהיה חזק, ואנחנו יחד איתו, אנחנו אוהבים אותו מכל הלב". היו"ר הרגיש, כמובן, כבר התקשר לברך את האם הטרייה על הלידה.

ריבלין מברך: "להצבעות חייבים להופיע"

כאן בחדשות 2 הכנו לאנסטסיה ברכה אחרת, מהבוס שלה בכנסת, היו"ר רובי ריבלין. "את חברת הכנסת הראשונה שיולדת במהלך כהונתה", אמר ריבלין למיכאלי בברכה מצולמת מהכנסת. "אם את רוצה חופשת לידה קחי לך - אבל תזכרי, להצבעות צריך להופיע אפילו אם את מיניקה", אמר ריבלין, ומיכאלי הטילה עליו אחריות בתגובה: "הוא יהיה אחראי על הילד".

"זו אחריות להביא כזה תקדים היסטורי לכנסת", סיכמה מיכאלי. "זה לא פשוט להיות נציגה של כל הנשים בכנסת ובעזרת השם נצליח גם בכנסת וגם במשפחה". והאם המשפחה הגדולה מתכננת עוד צאצא? על זה הח"כית עדיין לא יכולה לענות. 

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?