הגברת הראשונה של חדר הלידה

חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי ממפלגת ישראל ביתנו ילדה הלילה בן שמיני, ובכך הפכה להיות חברת הכנסת הראשונה שיולדת במהלך כהונתה. הלידה התרחשה במהלך הלילה בבית החולים תל-השומר ועברה באופן קל וללא סיבוכים. נראה כי העבודה הקשה וההתחייבויות המלוות את ח"כ מיכאלי לא יעצרו בעדה מלהגדיל את משפחתה

עוד בן למליאה. ח"כ אנסטסיה מיכאלי (יח"צ)

חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי אוהבת לקבוע שיאים. לאחר שמונתה כחברת הכנסת המגויירת הראשונה, ילדה הלילה מיכאלי בן שמיני ובכך הפכה להיות חברת הכנסת הראשונה שיולדת במהלך כהונתה. הלידה התרחשה במהלך הלילה בבית החולים תל-השומר ועברה באופן קל וללא סיבוכים.

הבוקר התקשרנו לתל השומר כדי לדרוש בשלומה של חברת הכנסת והאם הטרייה (בפעם ה-8).

אנסטסיה, מזל טוב, איך את מרגישה?
"תודה רבה. אני מרגישה בסדר גמור, זו חוויה עצומה לעבור את זה שוב. זה מרגש אותי בכל פעם מחדש. בניגוד ללידות הקודמות, השבועות האחרונים היו מאוד קשים, אולי בגלל העומס והעבודה הקשה, אבל זו חוויה".

יש כבר שם?
"יש כמה אופציות. גם הצעות של הילדים וגם של הרבה אנשים מסביב, אבל אנחנו נחליט אחרי הברית כפי שמומלץ בהלכה".

דוגמנית, מגישת טלוויזיה, חברת כנסת

מיכאלי הייתה בעברה דוגמנית ומגישת טלוויזיה. היא עלתה לישראל מברית המועצות בשנת 1997 והתגיירה. במשך כשלוש שנים עבדה כמגישה של תוכניות שונות בערוץ 9.

את הקריירה הפוליטית שלה התחילה מיכאלי כשהצטרפה למפלגת קדימה בשנת 2006 והתמודדה לכנסת ה-17. מיכאלי שובצה במקום לא ריאלי ולכן לא הצליחה להתברג למושב בכנסת.

מיכאלי לא ויתרה על החלום הפוליטי ובשנת 2008 הצטרפה לאביגדור ליברמן ושובצה במקום התשיעי במפלגת ישראל ביתנו. לאחר ההצלחה של המפלגה בבחירות האחרונות הפכה מיכאלי לחברת כנסת.