מיוחד: ממשלת ישראל חוגגת עם הרב עובדיה

כמעט כל ממשלת ישראל הגיעה תחת אבטחה כבדה לשמחה משפחתית של הרב עובדיה יוסף. גם אהוד אולמרט לא ויתר על האירוע, והופיע לראשונה בציבור מאז הניתוח בארה"ב. הרב החליט שראש הממשלה לשעבר בריא מספיק, והחליט לצ'פר אותו בכמה טפיחות מסורתיות

לא הרבה זוגות צעירים זוכים שלחגיגת שבע הברכות שלהם תגיע כל הקואליציה. אבל ככה זה כשהסבא של הכלה הוא הרב עובדיה יוסף.

בעבור ש"ס היה האירוע מפגן של כוח. לשמחה המשפחתית התייצבו גם מי שמגיעים כך לראשונה, עם כיפה, לאירוע כזה: שר האוצר יובל שטייניץ והשר משה (בוגי) יעלון.

זו הייתה הפגישה הראשונה של בנימין נתניהו עם הרב, מאז החלה כהונתו השנייה כראש ממשלה, והוא הרבה להחמיא לשותפה הקואליציונית ולמנהיגה הרוחני. "מעיני לבך, מעיני חוכמתך המופלגת, הבקיאות הבלתי רגילה שלך בחוכמת ישראל, בתורתה, הפסיקות והספרים", שיבח נתניהו את מנהיגה הרוחני של ש"ס. בהמשך הוא לא שכח לאחל לו לו בריאות, ואושר ועוד הרבה נינים ובני נינים.

גם ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, לא ויתר על ההזדמנות, והופיע לראשונה בציבור מאז שב ארצה מהניתוח שעבר בניו יורק. מאז חזר לישראל אולמרט מתאושש, ובערב הזה הפליג בשיחה ארוכה עם כל מי שעד לא זמן רב ישב לצדו בכנסת ובממשלה. מצבו הבריאותי, כך לפחות סבר עובדיה, טוב דיו לקבל את הטפיחות המסורתיות  - בכמה מנות.

הווידאופדיה: הרב עובדיה יוסף

אכן תמונות קשות: ביבי מלמד את הרב יהדות

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו