לא רק בכדורגל: גם בכנסת "סוף עונה"

השרים לא זוכרים שהם שרים, חברי הכנסת שוכחים איך מתנהגים באולם, ובישיבות אופוזיציה מחלקים פרחים. עם ישראל - הנבחרים שלכם חוגגים, ולא בטוח שהם שמים לב למצלמות

הקיץ הגיע ולמחוקקים שלנו אין סבלנות לשמוע נאומים או לענות לשאילתות. מה הם כן עושים? מביאים פרחים, מרימים כוסית ומחליפים פרחים. פוליטיקה במיטבה.

יושב ראש הכנסת נאלץ להרגיע חלק מחברי כנסת שנאמו במהירות מופרזת. כשרונית תירוש ביקשה לברך את השר משה (בוגי) יעלון, השר לענייני אסטרטגיה, הוא לא שם לב. יושב ראש המליאה ביקש מהשר להתייחס, קרא לו מספר פעמים אבל השר יעלון פשוט לא ענה. "הוא לא קלט שהוא שר", אמרה חברת הכנסת שרצתה רק לברך. אך מסתבר שלא רק השר יעלון לא הקשיב. גם חבר הכנסת אופיר פינס-פז הפגין התעלמות מחבר הכנסת דוד רותם, שניהל את הישיבה.

רונית תירוש אוהבת את דוכן הנואמים, אבל למרות שהיא באה מתחום החינוך, היא לא מצליחה לתפוס את תשומת ליבם של חברי הכנסת. היא התחננה לתשומת לב, אבל יושב הראש ריבלין אמר לה  "אני יכול להוציא את כולם, ואז תדברי איתי".

דליה איציק כנראה התגעגעה למגע עם חברי הכנסת, ועכשיו היא מנצלת כל רגע. איציק לא מאמינה בלחיצות יד, כך שהיא עוברת ומלטפת את פניהם של חברי הכנסת.