לבני נעלבה: נתניהו ביטל פגישה שקבעו

רה"מ היה אמור להיפגש עם יו"ר האופוזיציה, אך ערב לפני, במפתיע, נתניהו החליט לבטלה. בסביבתה של לבני מתרעמים כל כך שהפגישות החודשיות שאמורות להתקיים פעם בחודש פשוט לא מתרחשות. המשבר הפרלמנטרי מגיע לגבהים חדשים

נתניהו ולבני. המתיחות גוברת (יוסי זילברמן, חדשות 2)

למי שעדיין לא השתכנע על רמת המתיחות הגבוהה בין הקואליציה לאופוזיציה - הנה עוד תקרית לרזומה: ראש הממשלה בנימין נתניהו ביטל אמש את פגישתו שתוכננה להבוקר עם יו"ר האופוזיציה ציפי לבני.

לבני הביעה תמיהה מההחלטה שלא לקיים את המפגש, ובסביבתה ציינו כי מאז שנכנס נתניהו לתפקיד הם נפגשו פעם אחת בלבד, למרות שהם אמורים להיוועד פעם בחודש. במשרד ראש הממשלה טוענים כי הפגישה לא בוטלה, אלא רק נדחתה למועד אחר.

הפגישה שתוכננה הייתה אמורה להיות במסגרת העדכונים השוטפים הנהוגים בין ראש הממשלה ליו"ר האופוזיציה. בזמן כהונתו של ראש הממשלה הקודם אהוד אולמרט הוזמן מי שהיה אז יו"ר האופוזיציה נתניהו למספר רב של פגישות, ובעיקר סביב נושאים רגישים שדרשו קונסנזוס, גיבוי ותיאום רחב ככל האפשר.

בפגישה היו אמורים לבני ונתניהו לדון ולנסות להגיע לפיוס סביב המשבר הפרלמנטרי שהביא אף להחרמת דיוני המליאה והוועדות על ידי האופוזציה. באופוזיציה טוענים כי הממשלה "משנה את כללי המשחק" על ידי סדרה של מהלכים שמטרתם להחליש את כוחה של הרשות המחוקקת.  

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?