יועץ נתניהו נגד מזכיר הממשלה

שלושה ימים לפני נאומו המדיני של ראש הממשלה בנימין נתניהו גוברת המתיחות בלשכתו. לפי דיווחים היועץ לביטחון לאומי עוזי ארד מאשים את האוזר בהדלפת פרטים חסויים לכלי התקשורת. בסביבתו של ארד מאשרים ומוסיפים "גם ארד מוכן להיבדק"

בנימין נתניהו, מתכונן לנאומו (רויטרס, ארכיון)

מתיחות בין מקורבי נתניהו מספר ימים לפני נאומו המדיני: היועץ לביטחון לאומי עוזי ארד דורש שמזכיר הממשלה צבי האוזר יעבור בדיקת פוליגרף כדי לגלות האם הדליף פרטים חסויים מתוך לשכת נתניהו, כך מפרסם הבוקר העיתון "מעריב".

דרישתו של ארד התעוררה בעקבות הדלפות של פרטים חסויים מהנעשה בלשכה לכלי התקשורת. בעבר עלו חשדות גם כנגד ארד עצמו ולפי הדיווח הוא הציע בתגובה להעמיד גם את עצמו לבדיקה דומה.

תגובתו של ארד שנמסרה מפי יועץ התקשורת של ראש הממשלה חיזקה את עמדתו. "זה נכון שעוזי ארד מעלה, מפעם לפעם, הצעות לבצע בדיקות פוליגרף בלשכה על מנת לאתר מדליפים של מידע רגיש. ארד סבור שכולם צריכים לעבור בדיקה כזו, ומוכן להיות הראשון שייבדק", לשון התגובה.

האשמות אלו מגיעות בהמשך למאבקי כוחות פנימיים בתוך לשכת נתניהו, שלפי דיווחים משבשים את מהלך העבודה השוטף, אשר מתגברים לקראת נאומו המדיני של ראש הממשלה הצפוי להתקיים ביום ראשון הקרוב באוניברסיטת בר אילן. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?