לבני יוצאת למתקפה על נתניהו

לראשונה מאז הרכבת הממשלה, אומרת יו"ר האופוזיציה מה היא בדיוק חושבת על ראש הממשלה המכהן. "ההתנהלות הגרועה זה ביבי", היא אומרת בראיון ליאיר לפיד. "מה שאנחנו רואים זה אותו - לא הקואליציה שלו"

"מי שחושב שיש לנו ראש ממשלה ריק מתוכן, סוג של זיקית טועה", אומרת הערב יו"ר האופוזיציה ציפי לבני בראיון ראשון מאז הרכבת הממשלה. "ההתנהלות הגרועה זה ביבי. מה שאנחנו רואים זה אותו לא הקואליציה שלו".

ללבני יש בטן מלאה במיוחד על מה שהיא רואה כ"פספוס ברמה היסטורית" בתחום המדיני. "יש נשיא חדש בארה"ב", מזכירה לבני. "העולם הערבי נגד חמאס וכל מה שרוצה ראש הממשלה זה לחזור הביתה בשלום, רק בלי שלום".

ולא, ליו"ר האופוזיציה אין שוב חרטה על ההחלטה לא להיכנס לממשלה בניגוד למה שעשה אהוד ברק. "אין שום סיבה לשהיה שלו בממשלה", אומרת לבני על יו"ר העבודה, "למעט רצונו האישי להיות שר הביטחון. הוא נותן הכשר לדברים לא נכונים ושלא היו קשורים אף פעם לעבודה".

לבני גם לא מתרשמת מהתנגדותו של ביבי לשתי מדינות לשני עמים. "אנחנו לא עושים טובה לאף אחד בהכרתנו בעיקרון זה", אומרת יו"ר קדימה. "זה אינטרס ישראלי. כל מי שמתמהמה בנושא פוגע באינטרס שלנו לשמור על ישראל יהודית".