ח"כ מהאיחוד הלאומי מעתיק את לשכתו למזרח ירושלים

מיכאל בן-ארי החליט להעביר את הלשכה כדי להעביר מסר ברור לאובמה. "שידע שעם ישראל לא יתקפל מארץ ישראל ומירושלים", הסביר. על הדרך, הוא מזמין גם את נתניהו להיזכר במסרים המוכרים

בן-ארי מעביר מסר לאובמה: ישראל לא תתקפל (חדשות 2)

חבר הכנסת מיכאל בן-ארי מהאיחוד הלאומי ממשיך להכות גלים: הפעם מנצל בן-ארי את פגישתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו עם ברק אובמה בוושינגטון, כדי להעביר מסר לנשיא האמריקני. הבוקר הודיע הח"כ על החלטתו להעביר את לשכתו במזרח ירושלים לשכונת שועפט במזרח ירושלים. "זה כדי להעביר מסר לאובמה", מציין ח"כ בן-ארי, "וכדי שידע שעם ישראל לא יתקפל מארץ ישראל ומירושלים".

בנוסף אומר ח"כ בן-ארי כי "הלשכה היא תזכורת לנתניהו שיקיים את הבטחותיו לבוחרים לפני הבחירות לשמור על אחדותה של ירושלים, למרות כל השיחות המתנהלות כעת בוושינגטון".

ח"כ בן-ארי מציין כי לשכתו תוקם באזור שער המזרח במזרח ירושלים, לצד הגדר, ומדגיש כי מדובר "באזור שנרכש ובבעלות יהודית מלאה". הלשכה החדשה של ח"כ בן-ארי היא למעשה קראוון נייד שמוצב באזור השנוי במחלוקת.

ח"כ בן-ארי מפנה אצבע מאשימה כלפי מי שהערים קשיים עד כה. "משרד הביטחון מנסה לעשות מחטף במזרח העיר", אמר. "אנחנו לא ניתן לו לעשות את המחטף הזה ואנחנו מזמינים את כולם לבוא לבקר בלשכה החדשה שתתפקד כמו לשכה פרלמנטרית לכל דבר".

עקבו אחר חדשות 2 בטוויטר