נימוסים והליכות בסגנון פרלמנטרי

הח"כים א-סנע ואלדד, שני הקצוות המנוגדים ביותר בכנסת, לא הצליחו להשאיר את חילוקי הדעות בצד והחליפו ביניהם בשידור חי מילים מאוד לא פרלמנטריות. בין השאר, א-סנע אמר לאלדד: "אני לא מוכן להשתתף בהצגה העלובה שלך", "אתה אויב מדינה". אלדד הגיב: "תשתוק, אתה אויב מדינת ישראל"

ושוב, קללות בכנסת: סכסוך לא פשוט פרץ היום בשידור חי בין ח"כ טאלב א-סנע ממפלגת רע"ם-תע"ל לבין ח"כ אריה אלדד מהאיחוד הלאומי, שהתארחו באולפן הפתוח של ערוץ הכנסת.

הוויכוח פרץ לאחר שח"כ אלדד הביא לכינוס תרבות מיוחד שנערך בכנסת את סאם סלומון, האימאם של העיר המצרית חרטום, שהתנצר. האימאם דיבר נגד האיסלאם, תוך כדי הדגשת כוונותיהם הקיצוניות של חלק מהמנהיגים המוסלמים. חברי הכנסת הערבים מחו על הדברים שאמר האורח ומחו נגד נגד הזמנתו של האיש למשכן. הוויכוח שהחל במסדרונות - גלש לאולפן .

למרות ניסיונותיה של המנחה אורית לביא-נשיאל, ולמרות המצלמות שפעלו לאורך כל השידור, הפוליטיקאים לא הצליחו לשלוט בעצמם והחליפו ביניהם מילים מאוד לא פרלמנטריות. בין השאר אמר א-סנע לאלדד: "אני לא מוכן להשתתף בהצגה העלובה שלך" ו-"אתה אויב מדינה". אלדד הגיב בקול רם: "תשתוק, אתה אויב מדינת ישראל, אתה מזדהה עם אויבי מדינת ישראל".