"לרכז את כל מצעדי הגאווה בשבוע אחד"

ח"כ ענת ברקו שוב מחוללת סערה: הפעם טענה בטוויטר כי המצב הקיים לפיו מצעדי גאווה שונים נפרשים לאורך השנה מקשים על כוחות הביטחון - וזכתה לשלל תגובות שנעו בין הקנטות וגידופים. "צודקת, אם כך אולי נרכז את כל ההתנחלויות, זה יקל על כוחות הביטחון", כתבו חלק מהמגיבים. גולשים אחרים שמחו: "נהדר, שבוע של חגיגות"

ברקו צייצה - וזכתה לתגובות זועמות (מרים אלסטר, פלאש 90)

הציוץ שחולל סערה: חברת הכנסת ענת ברקו מהליכוד, צייצה ציוץ שנוי במחלוקת בדף הטוויטר שלה - וגררה גל תגובות זועמות. ברקו, שנחשבת לתומכת בקהילה הגאה ואף נכחה במצעד בתל אביב שנערך בחודש שעבר, כתבה כי עדיף לרכז את המצעדים לשבוע אחד כדי להקל על כוחות הביטחון - זאת לאחר המצעד בירושלים שנערך אמש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

"מוטב היה אם היו מרכזים את כל המצעדים ברחבי הארץ לשבוע גאווה אחד. ההתפרסות הזו בלוח השנתי מכבידה על כוחות הביטחון", כתבה חברת הכנסת. חלק מהגולשים זעמו על הציוץ וכתבו כי "מוטב היה אם היו מרכזים את כל שונאי האדם בכלא. ההתפרסות הזו בכל הארץ מכבידה על כוחות הביטחון".

גולשים אחרים דווקא הסכימו עם ההיגיון שמאחורי הציוץ של ברקו וכתבו: "אז כדאי גם לרכז את כל ההתנחלויות למקום אחד, שיהיה קל לכוחות הביטחון". אחרים הוסיפו כי היו ממליצים "לרכז את כל הדעות המיותרות באיש ציבור אחד, משום שהתחרות ביניהם גוזלת כוחות".

הציוץ שחולל סערה (טוויטר)

מגיבים נוספים החליטו להעמיד את חברת הכנסת על טעותה והסבירו כי "ריבוי אירועים בו-זמני הוא הסיוט של המשטרה ודווקא הפיזור מקל על עבודת כוחות הביטחון. לצד גידופים והקנטות, היו גם כאלו ששמחו נוכח ההצעה וכתבו: "שבוע שלם של חגיגות בכל הארץ - תודה ענת".