יחימוביץ' תוקפת את הרצוג: "עדיין רוצה להיכנס לממשלה"

חברת הכנסת מ"המחנה הציוני" השתתפה בתכנית "כנסת ברשת" והבהירה כי היא לא מכירה הסכם בין ראש הממשלה ליו"ר האופוזיציה על כניסת מפלגתה לממשלה. עם זאת אמרה יחימוביץ': "הרעיון בהחלט קיים - אני לא אתן לזה לקרות". מלשכת הרצוג נמסר: "יחימוביץ' היא היחידה שעדיין עוסקת בנושא"

הדיבורים על ממשלת אחדות אמנם נרגעו מאז כניסתה של 'ישראל ביתנו' לקואליציה, אבל חברת הכנסת שלי יחימוביץ' ("המחנה הציוני") טוענת שמבחינת יו"ר האופוזיציה הרצוג עדיין לא נסתם הגולל. "זה נשמע לי מופרך - אבל אני יודעת שהוא רוצה להיכנס לממשלה בכל תנאי - אני אעשה ככל שביכולתי כדי לוודא שזה לא יקרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברת הכנסת יחימוביץ' השתתפה היום (רביעי) בתכנית "כנסת ברשת" בערוץ הכנסת והבהירה כי היא איננה יודעת על הסכם כתוב בין נתניהו להרצוג שכבר מחכה לשעת כושר על מנת להוציאו לפועל. "מפלגת העבודה היא מפלגה דמוקרטית, לא מפלגה של איש אחד", אמרה והבטיחה להיאבק בניסיון.

לדבריה של יחימוביץ' הכוחות שרוצים לשמור על חייה הערכיים והפוליטיים של המפלגה יגברו ורעיון הכניסה לממשלה לא יצא לפועל. "העובדה שהרצון קיים, היא לא מוטלת בספק", חתמה.

מלשכת הרצוג נמסר בתגובה: יחימוביץ' היא היחידה שעדיין מתעסקת בנושא האחדות - היא יכולה לנוח ולהפסיק את מסע המתקפות שקורע את הבית משום שהרצוג טרק את הדלת בנושא זה. כל מתקפה חדת לשון כעת, בתזמון תמוה ומעורר תהיות, היא התנגחות פוליטית עם מטרות נלוזות שבינן לבין אחריות ואידאולוגיה אין דבר וחצי דבר.