"אדלשטיין, תודה שלא הזמנת אותי"

אחד מחברי הכנסת שלא הוזמן לאירוע של יו"ר הכנסת תקף את התנהלות הממשלה והימין: "אני לא מרגיש שייך ולא רוצה להיות שייך לאותה מדורת שבט שהתכנסה סביב מסיבת חתונתך". ח"כ גטאס הוסיף כי אדלשטיין חסך לו את ההתלבטות האם להגיע: "אנחנו לא חיים בשום אשלייה של דו קיום"

אדלשטיין בחתונתו (בני סער)

אתמול (שני) התחתן יו"ר הכנסת יואל (יולי) אדלשטיין בשנית, עם בחירת ליבו אירנה נבזלין. לטקס, שבמהלכו נחסם המרחב האווירי, הוזמנו 116 ח"כים מתוך 120. מהרשימה נעדרו חברי הכנסת של בל"ד וגם אורן חזן, איתו מסוכסך אדלשטיין. הערב, לאחר ששמר על שתיקה מצידו, הגיב ח"כ בסאל גטאס לפרשה וכתב לאדלשטיין: "הפכת את מסיבתך ושמחתך האישית לעניין פוליטי נמוך בכדי להשיג מספר נקודות בימין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"תודה יואל אדלשטיין שלא הזמנת אותי ואת חברי מבל"ד למסיבת החתונה שלך, פתרת לי בעיה", הוסיף הח"כ בהודעה שכתב בעמוד הפייסבוק. "כי אם היית מזמין אותי היית גורם לי מעט להתלבט: מצד אחד במישור האישי קשרים חברתיים קיימים תמיד למרות החילוקים הפוליטיים, מצד שני אני לא מרגיש שייך ולא רוצה להיות שייך לאותה מדורת שבט שהתכנסה סביב מסיבת חתונתך".

"טוב שאנחנו לא שם". גטאס (פלאש 90)

גטאס הוסיף והתייחס לדיווח על הפסקת זרם המים ביהודה ושומרון: "פשוט אני גאה שלא רוצה להתחכך עם אותו שבט\ שלרובו אין את רף האנושיות הבסיסי ביותר להרגיש בכאב של האחר ובסבלו וגם לא בשמחתו  -ביום שמחתך ישראל החלה להוריד בהקצאת מי שתיה למליוני פלסטינים תחת כיבושה".

הח"כ מבל"ד המשיך במתקפה על יו"ר הכנסת: "במדורה הזאת יש מקום כפי שגילית לכולם גם לאלה יהודים מהקצה השני של המפה הפוליטית, אבל לא לי ולא לחברי ואנחנו לא חיים בשום אשלייה של דו קיום, על כן טוב לנו שאנחנו לא שם. בכלל אני לא הייתי כותב על זה אם לא היית בוחר לבדל אותנו ולא להזמין את הח"כים של בל"ד וגם מייחצ"ן את זה".