ח"כ נאווה בוקר חשפה: "ייתכן שאחי ואחותי מחטופי תימן"

אחרי שב"פגוש את העיתונות" נחשף המאבק המתחדש של משפחות חטופי תימן ולקראת הדיון מחר בוועדת חוק, חוקה ומשפט - חושפת סגנית יו"ר הכנסת: "לא זכיתי להכיר את אחי ואחותי הגדולים וסביר להניח שהם בין ילדי תימן החטופים"

בוקר: "ייתכן שאחיי מחטופי תימן"

"אחי הגדול נפטר בגיל שנה וחצי - אך כיום אנו יודעים שיש לו שני קברים ולא אחד. באשר לאחותי, מיד לאחר שנולדה אמרו הרופאים לאמי שהיא נפטרה". לקראת הדיון מחר (שלישי) בוועדת חוק, חוקה ומשפט בנושא ילדי תימן החטופים - חושפת הערב סגנית יו"ר הכנסת ח"כ נאווה בוקר (ליכוד) כי ככל הנראה אחיה ואחותה הגדולים הם בין ילדי תימן החטופים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

"לא זכיתי להכיר את אחי ואחותי הגדולים, וסביר להניח שהם בין ילדי תימן החטופים", כתבה בוקר בפייסבוק. "אמי מעולם לא ראתה את הגופה, לא קיבלה תעודת פטירה ואותה אחות שסיפרו שנפטרה מעולם לא הובאה לקבורה. הרופאים והצוות הרפואי, כנראה ניצלו את תמימותה של אמי ולקחו ממנה את בתה".

ילדי תימן החטופים. ארכיון (באדיבות ארכיון שפילברג)

"הגיע הזמן לחשוף את האמת מאחורי הפרשה המזעזעת הזאת", הוסיפה בוקר. "פרשה שמהווה כתם שחור בהיסטוריה של מדינת ישראל. הילדים האלה נקרעו מידיהם של הוריהם ועד היום למרות כל ועדות החקירה שנערכו אף אחד לא יודע מה עלה בגורלם. הגיע הזמן שנפתור אחת ולתמיד את הפרשה המבישה הזאת, נחשוף את הפרוטוקולים וחומרי החקירה ונעשה צדק היסטורי עם העדה התימנית ועדות המזרח והבלקן".