הנגבי יטפל בפרשת חטיפת ילדי תימן

בפגישה שקיים נתניהו עם ח"כ נורית קורן , הביע ראש הממשלה הזדהות ותמיכה במאבק המשפחות ואמר כי יביא לממשלה את מינויו של השר צחי הנגבי כמוסמך לטפל בנושא. פגישתם של נתניהו וקורן התקיימה בעקבות פרסום מאבקן המתחדש של המשפחות ב"פגוש את העיתונות"

יוסמך לטיפול בנושא, (Hadas Parush, פלאש 90)

צעד נוסף במאבקן של משפחות חטופי תימן: בעקבות הפרסום על חידוש המאבק בתכנית "פגוש את העיתונות", ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום (רביעי) כי יעלה את הנושא בפני הממשלה ויסמיך את השר הטרי צחי הנגבי לעיון בחומרי החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו אמר את הדברים בפגישה שקיים עם חברת הכנסת נורית קורן (הליכוד) בנושא, במהלכה הביע את תמיכתו והזדהותו עם הצורך בגילוי פרטים נוספים מהפרשה. בפגישה נכחו נציגי עמותת "אחים וקיימים" המנהלת את המאבק.

במהלך המפגש, סקרה ח"כ קורן בפני נתניהו יחד עם נציגי העמותה את פרטי הפרשה שידועים עד כה, והציגה בפניו מסמכים אותנטיים בנושא. נתניהו הבהיר בהקשר זה כי החליט להביא לממשלה את מינויו של השר צחי הנגבי כשר המוסמך לעיין ולדון בחומרי החקירה.

"אני מודה לראש הממשלה על היענותו לבקשתי לפעול בנושא", אמרה ח"כ קורן. "אני שמחה על הסמכתו של השר הנגבי לעיין ולדון בחומרי החקירה שמוסתרים מהציבור זמן רב".