תכניות לעתיד? מפגן הכוח של ברקת

שורה של אישים מובילים ממפלגת הליכוד הגיעו למסיבה של ראש עיריית ירושלים ורעייתו בביתם שבשכונת בית הכרם בירושלים. שרים, סגני שרים וחברי כנסת פקדו את הבית בזה אחר זה. בימים אלו מקיים ברקת פגישות עם גורמים במערכת הפוליטית ומבסס את מעמדו במפלגה

ברקת ויו"ר הכנסת אדלשטיין, היום

מפגן כוח פוליטי ראשון לראש עיריית ירושלים ניר ברקת: קרוב לאלף איש - ביניהם שרים, חברי כנסת, ראשי סניפים ופעילים מרכזיים בליכוד, הגיעו היום (שישי) למסיבת הצהריים שערכו הזוג ניר ובברלי ברקת בביתם בשכונת בית הכרם בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין הנוכחים באירוע היו גם השרים זאב אלקין וצחי הנגבי, יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, סגנית השר ציפי חוטובלי, סגן השר איוב קרא, וחברי הכנסת יואב קיש, מיקי זהר ויהודה גליק.

ברקת והשר אלקין, היום

אלא שלא פחות מעניין מי בלטו בהיעדרם מהאירוע: השרים גלעד ארדן, ישראל כץ וחיים כץ, עליהם אמר ברקת בהקלטות שנחשפו בחדשות 2 כי הם "פתאום נהיו נופת צופים", לאחר שלכאורה הבינו כי הוא מתחיל לצבור כוח.

ברקת וסילבן שלום, היום

באחרונה אמר ברקת בכנס באוניברסיטה העברית, שקטעים ממנו פורסמו לראשונה בחדשות 2, כי הוא לא יתמודד מול נתניהו לראשות הליכוד כל עוד הוא מכהן כראש הממשלה, וכי אם יוכרזו בחירות בשנה הקרובה - לא יהיה חלק מהן.

ברקת ופנינה רוזנבלום, היום

בימים אלו מקיים ברקת פגישות עם גורמים רבים במערכת הפוליטית ומחוצה לה. רק ביממה האחרונה השלים עם יריבו המר, ח"כ דוד אמסלם, וזאת במטרה לחזק את הסניף הירושלמי וכדי לבסס את מעמדו הפוליטי במפלגה.