האיום של בנט: "אם הממשלה תעשה טעות היסטורית, נפיל אותה"

על רקע הדיבורים על חידוש התהליך המדיני והנכונות לפשרות מצדם של ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון החדש ליברמן, מבהיר יו"ר הבית היהודי בריאיון ל"פגוש את העיתונות" עם רינה מצליח: "אם מדובר יהיה על חזרה לקווי 67 וחלוקת ירושלים, נפרוש מהממשלה - ונפיל אותה"

"נעמוד כצוק איתן נגד טעויות היסטוריות": יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט שולח מסר לראש הממשלה ולשר הביטחון על רקע האמירות הפייסניות שהשמיעו בשבוע האחרון, ומבהיר כי אין בכוונתו לאפשר הקמת מדינה פלסטינית. בריאיון לרינה מצליח ב"פגוש את העיתונות" שישודר במלואו במוצאי שבת, אומר בנט: "נתניהו וליברמן שוגים, כל עוד אנחנו בממשלה לא תהיה מדינה כזו. לא נאפשר זאת ונפרוש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לא צריך לקבל את היוזמה המדינית ולא ללכת לתהליך המדיני", מצהיר שר החינוך. "אני המנהיג היחיד במדינת ישראל שאומר: 'לא תקום פה פלסטין. התעקשתי שבקווי היסוד של הממשלה לא יהיה דבר כזה מדינת פלסטין".

לדברי בנט, כל עוד מפלגתו בקואליציה - הדבר לא יקרה: "כל עוד אנחנו פה, לא תקום מדינת פלסטין על כביש 6 ולא יחלקו את ירושלים. נעמוד כצוק איתן נגד טעויות היסטוריות. אם מדובר על חזרה לקוי 67 וחלוקרת ירושלים - לא רק שאפרוש מהממשלה, אלא אפיל אותה".