פרסום ראשון: יואב סגלוביץ' מצטרף ל"יש עתיד"

ראש אגף חקירות ומודיעין לשעבר במשטרה, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ', הכריז על הצטרפותו למפלגת "יש עתיד". "מה שהתרחש בשבועות האחרונים רק חיזק את החלטתי", אמר במסיבת עיתונאים

ראש אגף חקירות ומודיעין לשעבר במשטרה, ניצב בדימוס יואב סגלוביץ', הכריז היום (ראשון) על הצטרפותו למפלגת "יש עתיד" ועל קידום המלחמה בשחיתות. במשך עשור וחצי השתתף סגלוביץ' בחקירות של צמרת המדינה: ראש הממשלה אולמרט, הנשיא קצב, ליברמן, הנגבי, השופט דנציגר והרב פינטו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מה שהתרחש בשבועות האחרונים רק חיזק את החלטתי", אמר סגלוביץ' במסיבת עיתונאים היום. "נראה שאנחנו חלק מקרקס שבו נראים להטוטנים, ללא קשר לחוקים הבסיסיים ביותר של הוגנות ויושר ואמת פשוטה".

הוא הוסיף כי "אני רוצה להיות חלק משינוי בתחומים הביטחוניים והחברתיים והכלכליים. לא נכון להמתין לאשר יקרה אלא לגרום שיתרחש".

ניצב בדימוס יואב סגלוביץ שירת כ-30 שנה במשטרה והקים את יחידת לה"ב 433, היחידה הארצית למלחמה בשחיתות ובפשע המאורגן, שטיפלה בסדרת פרשות שחיתות מרכזיות בישראל ואת היחידה לפשיעה כלכלית.

סגלוביץ, שידוע כאחד האנשים המשמעותיים ביותר במלחמה בשחיתות השלטונית בישראל עמד בראשן של חקירות מרכזיות נגד אנשי ציבור בכירים בישראל.