צפו: כשרה"מ נזף בח"כ לעתיד גליק לאחר שעלה להר הבית

פרסום ראשון: גליק, שנכנס לכנסת במקום יעלון, עלה הבוקר להר הבית בפעם האחרונה לפני כניסתו למשכן. כשלחץ את ידו של נתניהו בישיבת הסיעה, ראש הממשלה הזהיר אותו: "זו פעם אחרונה שאתה עושה לי דבר כזה". גליק השיב: עדכנתי את ארדן והגעתי עד ארה"ב. צפו

פרסום ראשון: בישיבת סיעת הליכוד שנערכה היום (שני) ניגש יהודה גליק - שיושבע השבוע לכנסת במקום יעלון המתפטר - ללחוץ את ידו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. רה"מ לחץ בחיוך את ידו, אך גם גער בו מול חברי הכנסת לאחר שגליק עלה היום להר הבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זו פעם אחרונה שאתה עושה לי דבר כזה", אמר נתניהו לגליק. הח"כ לעתיד ההמום השיב לו: "מה עשיתי? אני היום עדכנתי את ארדן" - והסביר כי יצר קשר עם השר לביטחון פנים הנמצא בארצות הברית על מנת לקבל אישור לעלייה להר הבית.

כזכור, ראש הממשלה אסר על חברי הכנסת לעלות להר הבית מחשש למהומות: גליק, מקום 33 בליכוד ופעיל למען עליית יהודים להר הבית, הבהיר כי לאחר שיושבע יעמוד במילתו ולא יעלה להר הבית, על מנת שלא לעורר פרובוקציות.

גליק עדכן היום כי יושבע ביום רביעי בכנסת: "מתרגש מודה לה' על הזכות מתפלל שילווה אותי ויתקן אותי בעצות טובות וייתן בלבי ענוה לראות את הטוב להקשיב להוסיף אורה ולקדש שמו ".

זוהי הנזיפה הפומבית השנייה של נתניהו תוך כיממה: אתמול, לאחר שהממשלה אישרה את התיקון למתווה הגז, הוא רמז לשר האנרגיה שטייניץ כי עליו לציינו כאחד הגורמים שהובילו את המהלך. "היה עוד מישהו שתרם", נשמע נתניהו גוער בשר בהקלטה שהגיעה לידי אילאיל שחר בגלי צה"ל.

בישיבת הממשלה אמר נתניהו כי "ההסכם החדש מטמיע בתוכו את ההערות שקיבלנו מבית המשפט העליון. כעת הדבר החשוב הוא לא להתעכב, להתקדם ולהביא את הגז שמביא גם משאבים עצומים לאזרחי ישראל". ראש הממשלה הודה לשטייניץ, שהזכיר אחר כך את שמותיהם של אלו שפעלו לאישור המתווה.

אלא שאז, נשמע נתניהו רומז לשר שטייניץ שעליו היה לציין את שמו.

נתניהו: "אולי היה עוד אחד שתרם למתווה הגז"
שטייניץ: "היו הרבה"
נתניהו: "אולי יש עוד אחד"
שטייניץ: "אני מדבר רק על מי שעשה את העבודה בימים האחרונים"
ממלא מקום מזכיר הממשלה אריה זוהר: "היה צריך להודות גם לבוז'י"
נתניהו: "ואולי גם לראש הממשלה".