יחימוביץ': אלחם בהצטרפות לממשלה

בהודעה מיליטנטית במיוחד מעלה ח"כ שלי יחימוביץ' הילוך במאבק נגד יו"ר מפלגתה יצחק הרצוג ובמגעים לממשלת אחדות. "יקרו דברים לא טובים אם ההצטרפות תקרה כמהלך כוחני", אמרה. לשכת הרצוג: "אנחנו לא בסרט 'הסנדק' ואת האיומים עדיף להשאיר בבית"

ממשיכה להיאבק נגד הרצוג. יחימוביץ' (פלאש 90, מרים אלשטר)

‏חברת הכנסת שלי יחימוביץ מחריפה את המאבק בהצטרפות מפלגתה לממשלת נתניהו והודיעה היום (שלישי) כי תילחם בכל כוחה בהצטרפות לממשלה. "לא אמכור את עקרונותיי עבור תיק", אמרה יחימוביץ' בראיון לתכנית "יומן הצהרים" ברשת ב'. "יקרו דברים לא טובים אם ההצטרפות תקרה כמהלך כוחני, אני מאמינה שאנצח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דבריה של יחימוביץ' גררו תגובה חריפה מלשכת היו"ר הרצוג. "אנחנו לא בסרט 'הסנדק' ואת האיומים עדיף להשאיר בבית", אמרו. "הרצוג לא יירתע מאיומים והתקפות של בעלי אינטרסים פוליטיים. נכון לכרגע ישנם פערים גדולים ולא ברור אם יש למהלך היתכנות אך הוא ימשיך לפעול בשיקול דעת ובאחריות כדי לבחון אותו לטובת המדינה ואזרחיה".

בלשכת הרצוג הוסיפו כי בכל מקרה הוא ימשיך לפעול לשמירת אחדות המפלגה, על פי עקרונותיה. "כל החלטה תובא להכרעה מסודרת של המוסדות באם נידרש לזאת", טענו.

אתמול פורסמו תוצאות סקר חדשות 2, לפיו מפלגת המחנה הציוני בראשות הרצוג צוללת ל-17 מנדטים בבחירות הבאות, והובילו לביקורת חריפה בתוך המפלגה נגד היו"ר. בשל הנתונים העגומים וההתנגדות בציבור להצטרפות המפלגה לממשלה, קראו חברים במחנה הציוני להרצוג לעצור מיד את המגעים עם נתניהו.

"הנואשות של בוז'י ממצבו האישי מובילה אותו למהלכי התאבדות והוא החליט לקחת למטה את כל המפלגה איתו", אמר לחדשות 2 Online בכיר במפלגת העבודה לאחר פרסום הסקר. "הוא חייב להתעשת ומהר, ולהבין שהאינטרס הלאומי והמפלגתי באים לפני האינטרס האישי".

ח"כ אראל מרגלית הגיב לסקר אמש וקרא להרצוג להפסיק המו"מ עם ראש הממשלה. "הזחילה לנתניהו צריכה להיפסק הלילה, לפני שיהיו לנו יותר פגישות עם ביבי מאשר מצביעים", אמר מרגלית. "העבודה יכולה לחזור להיות אלטרנטיבה, כשהיא תחזור להיות אופוזיציה לוחמת ולא מפלגת קואליציה בממתינה".