"הרצוג פאסה, כבל מנהיג אמיתי"

הגולשים הנאמנים בעמוד הפייסבוק של חבר הכנסת איתן כבל אולי הספיקו לראות תגובה מבלבלת במיוחד על פוסט שפירסם - בה נראה כי הוא מחמיא לעצמו. התגובה נמחקה במהירות, וכבל מיהר לצייץ: "לא עפתי על עצמי". תוך זמן קצר התבהרה התמונה: את התגובה פירסם מתנדב לשעבר, שעדיין החזיק בהרשאות גישה לעמוד

כבל. "לא עפתי על עצמי"

אופס! גולשים חדי עין שגלשו בעמוד הפייסבוק של חבר הכנסת איתן כבל (המחנה הציוני) הבוקר (חמישי) הופתעו לראות מתחת לפוסט שהעלה חבר הכנסת בנוגע להתבטאויות ראש מפלגתו יצחק הרצוג תגובה מפרגנת במיוחד - שנכתבה, לכאורה, על ידו. לפוסט צורפה תמונה של כבל והרצוג, כשמעליהם מתנוססת תמונתו של יצחק רבין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחת שם המשתמש של העמוד, המאושר בסימון רשמי של פייסבוק, נכתב בתגובה: "שלושה מנהיגים בתמונה - אחד פאסה, אחד איש חזון ואחד מנהיג אמיתי שצמח למטה. מכיוון שאיש החזון נפטר לנו בטרם עת, אנחנו איתך איתן כל הדרך!".

התגובות ה"מרשיעות" (צילום מסך)

מנהלי העמוד מיהרו למחוק את התגובה, אך זו כבר נתפסה ופורסמה על ידי אחרים. על הטעות לקח אחריות הגולש גיא אלון אליאב, שעבד בעבר עם חבר הכנסת כבל. "זה אני אשם!", כתב, "בטעות נשארו לי הרשאות לעמוד מהפריימריז ובפייסבוק שמגיבים לפוסט זה אוטומטי כותב כשם העמוד ולא כשם הכותב". עוד הוסיף כי למרות שהוא "מאוד אוהב ומעריץ את איתן", אין לו שום קשר אליו בשנה האחרונה.

גם כבל עצמו התייחס בהומור לעניין בציוץ בטוויטר. "יש לי דעה טובה על עצמי, אבל אין לי ולמי מעוזריי או קרוביי קשר לזה", כתב, "אנא לחזל"ש ולצנן את ההתלהבות כאילו עפתי על עצמי בהגזמה".