התשדיר המצטיין ל-2015: הביביסיטר

היועץ הפוליטי של ראש הממשלה אהרון שביב זכה בפרס היועץ המצטיין לשנת 2015 של ארגון היועצים הפוליטיים האמריקני. תשדיר ה-"ביביסיטר" זכה גם הוא במדליית הזהב לתשדירי בחירות בזכות חשיבה, קידמה ויצרתיות

ארגון היועצים הפוליטיים האמריקני הכריז היום (ראשון) על הזוכים לקמפיינים הטובים ביותר וליועצים הפוליטיים המצטיינים לשנת 2015. את המקום הראשון בקטגורית תשדירי הבחירות גרף תשדיר ה"ביביסיטר" של ראש הממשלה נתניהו, שהגה רמי יהודיחה.

לתחקיר המלא: כך ניצח נתניהו את הבחירות

פרס יוקרתי נוסף הקשור למערכת הבחירות האחרונה הוענק ליועץ הפוליטי אהרון שביב, שייעץ לראש הממשלה במערכת הבחירות של 2015. את הפרס העניק לשביב מארק מלמן, נשיא הארגון המשמש גם כיועץ האסטרטגי של יאיר לפיד.

"הזוכים של השנה מציגים מצוינות בתשדירי הבחירות והפעם מדובר בזוכים מארה"ב וגם מהעולם", אמר מלמן כשהעניק את הפרסים. "החשיבה היצירתית והדחיפה קדימה של מנהלי הקמפיין הביאה למועמדים שלהם את הניצחון".

שביב, הזוכה בפרס היועץ המצטיין

במהלך מערכת הבחירות ניהל אהרון שביב את הקמפיין של הליכוד וכנגד כל הסקרים שהוצגו בתקשורת, הביא לנתניהו הישג חסר תקדים של 30 מנדטים. "אנחנו ידענו שמצביעי ימין יכולים ומוכנים להיכנס לתוך מפלגה גדולה, ובתנאי שהם מאמינים שגוש הימין הולך להפסיד", הסביר אז ורמז על הסיבה בגינה נתניהו יצא בקולו לערוצי הטלוויזיה והצהיר כי האיום הוא גדול.