"לא קיבל החלטה מבצעית מימיו"

אחרי שאמר כי ממשלת נתניהו מפחדת להילחם בטרור, בליכוד לא נשארים חייבים ותוקפים בחזרה את יו"ר ישראל ביתנו ח"כ ליברמן. "אדם שהכדור היחיד ששרק לו ליד האוזן הוא כדור טניס", נמסר בהודעת הליכוד, שם כונה ליברמן "פרשן צבאי כושל"

זמן קצר לאחר שכינה את מדיניות ממשלת נתניהו "תבוסתנית ורופסת", בליכוד מחזירים אש ותוקפים את יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן. "ליברמן מנסה לעשות הסבה מקצועית מפרשן פוליטי כושל לפרשן צבאי שלא עומד בתנאי הסף", נמסר בהודעת הליכוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר (שבת) במסגרת אירוע שבתרבות בבאר שבע, תקף ליברמן את מדיניות הממשלה השגויה לטענתו. "הממשלה מאפשרת לחמאס להמשיך לבנות את תשתית הטרור ולעסוק בבניית הכוח שלו כדי שיוכל לצאת למערכה בזמן שנח לו. ‏אם אומרים כולם שהעימות הבא הוא בלתי-נמנע, למה מאפשרים לחמאס להמשיך ולהתעצם?", אמר ליברמן. "זו הנהגה שלא מסוגלת, לא מנטאלית, לא פסיכולוגית ולא אישית, להתמודד עם האתגרים שעומדים על סדר היום ופוחדת להילחם בטרור".

תגובת הליכוד מצידה לא איחרה לבוא. "אדם שהכדור היחיד ששרק לו ליד האוזן הוא כדור טניס, אדם שלא הוביל מימיו אפילו לא חייל אחד לשדה הקרב ולא קיבל החלטה מבצעית מימיו, אדם שלא שרד ישיבת קבינט אחת מתחילתה ועד סופה, לא יכול להיות פרשן צבאי", אמרו בליכוד.

עוד מסרו בליכוד כי "ליברמן חבר לשמאל אחרי הבחירות ובימים אלה עובד על ריצה משותפת עם לפיד במטרה להמליך ממשלת שמאל. הוא הוכיח דבר אחד : ברגע האמת, ליברמן בוחר בשמאל".