הרצוג: "בלי משפטי שדה ועריפת ראשים"

באירוע עם פעילים התייחס יו"ר המחנה הציוני לבדיקה המשטרתית בעניינו ואמר: "לכל אדם שמגיע לחקירה מגיעה הזכות לומר את שעל לבו ולתת את כל התשובות, אני בטוח בעצמי ואמשיך להוביל ביושר וניקיון כפיים"

יושב ראש המחנה הציוני יצחק (בוז'י) הרצוג התייחס הערב (רביעי) לבדיקה המשטרתית בעניינו וקרא לחברי המפלגה להימנע מחיסולי חשבונות פנימיים. "אסור לגרור את המפלגה למשפטי שדה ולעריפת ראשים", אמר באירוע של המפלגה שנערך בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנחנו מפלגה מסודרת ורצינית, לכל אדם שמגיע לחקירה מגיעה הזכות לומר את שעל לבו ולתת את כל התשובות", הוסיף הרצוג. "כולנו מסכימים שאסור שיהיו משפטי שדה ואני אומר לכם שאם זה יקרה, אני גם אביא את זה לוועידה".

במהלך דבריו שב הרצוג והדגיש כי הוא משוכנע בחפותו. "אני בטוח בעצמי", אמר לפעילים, "ואמשיך להוביל ביושר וניקיון כפיים שהיו תמיד נר לרגליי".

"לא נכון לחפש מלשינים". יחימוביץ' (Miriam Alster/FLASH90)

אתמול התייחסה חברת הכנסת שלי יחימוביץ' בהרחבה לפרשת הרצוג בריאיון שהעניקה לחדשות 2 ומתחה ביקורת על ההתבטאויות החריפות שלו מאז פרוץ הפרשה. "אמרתי לבוז'י מה אני חושבת על הדברים שאמר, אני חושבת שזה לא לנכון לחפש מלשינים", אמרה.

"זה לא בשפה של המפלגה שלנו וזו לא שפה שמקובלת עליי", הוסיפה. "אני מציעה לא לחפש מדליפים ומלשינים מקרבנו כי בסוף זה לא משנה מי מסר את האינפורמציה. הרבה פעמים מידע נמסר מסיבות של יריבות פוליטית אבל השאלה היחידה היא האם זה נכון או לא".