כחלון: "הבדיקה קטעה המגעים עם הרצוג"

במהלך כנס לשכת עורכי הדין באילת חשף שר האוצר כחלון כי התקיימו מגעים מתקדמים לצירופה של מפלגת המחנה הציוני לקואליציה, אך הבדיקה נגד הרצוג "הרחיקה את זה". כחלון הדגיש כי נתניהו היה מעוניין בצירופו של הרצוג וכי בפני הקואליציה הצרה לא עומדות אפשרויות נוספות להרחבה

"הבדיקה קטעה המגעים עם הרצוג" (יונתן סינדל, פלאש 90)

שר האוצר משה כחלון, שמרבה להתבטא לאחרונה בדבר הקשיים העומדים בפני הקואליציה הצרה שבה הוא שותף, חשף היום (רביעי) כי הבדיקה בעניינו של יו"ר האופוזיציה יצחק (בוז'י) הרצוג חיבלה בניסיונות לצירוף מפלגת המחנה הציוני לממשלה. בכנס לשכת עורכי הדין שנערך באילת אמר כחלון לרינה מצליח: "היו מגעים להצטרפותם לממשלה וזה הרחיק את זה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני לא יודע להגיד אם היינו שלושה צעדים לפני ההצטרפות או צעד לפני, אבל כשאני רואה את המצב הפוליטי במדינה, העבודה הייתה הפוטנציאל היחידי להצטרף לממשלה", אמר. "עכשיו בגלל הנושא הזה (הבדיקה), עד שזה לא ייגמר זה מן הסתם מרחיק את העניין וחבל".

הרצוג העריך כי החקירה הפלילית נגד דרעי לא תפגע ביציבות הממשלה, אך ציין כי אינו רואה אפשרויות נוספות להרחבת הקואליציה. "ההתבטאויות של ליברמן רק מרחיקות אותו, יש עתיד מן הסתם לא באזור חיוג ומה שנשאר זה בוז'י", אמר. "ראש הממשלה היה מוכן ורצה אבל המקרים האחרונים לצערי מרחיקים את האפשרות".