לשכות באלפי שקלים: איפה הח"כים?

חברי הכנסת מאוד רוצים להיות בקשר עם הציבור ויש להם אפילו תקציב מיוחד לשם כך. בתקציב הזה מותר בין היתר לשכור משרד – לשכה – אבל מתברר שבמקרים רבים הלשכות האלה עומדות ריקות ולפעמים אפילו לא קיימות. האם זה רק זלזול בכספי ציבור או שמא מטרת השכירות היא רק צינור להעברת כספים למקורבים?

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ח"כ ג'מאל זחאלקה מסר בתגובה: "הלשכה עוברת שיפוצים והיא תהיה מוכנה עוד השבוע. בתיאום מוקדם ניתן להדריך בקלות אנשים להגיע למקום. השכירות סטנדרטית ביחס למחירים בכפר וכוללת ארנונה, חשמל ומים".

ח"כ איתן ברושי מסר בתגובה: "הלשכה שבעמק יזרעאל משמשת את הח"כ וצוותו בימים שבהם עובדים מחוץ לכנסת. תושבי הצפון מכירים היטב את המקום. הלשכה פועלת החל מראשית שנה זו. שלט ועליו שמו של הח"כ נתלה על דלת הלשכה".

ח"כ רוברט אילטוב מסר בתגובה: "לשכתו של חבר הכנסת הינה לשכה פעילה שמשמשת לפניות ציבור ולפגישות עם הבוחרים.
לשכתו מקבלת קהל ומטפלת בפניות ציבור בהתאם לצורך העולה מהשטח ולפי בקשות מהציבור. עוזריו של ח"כ אילטוב מבצעים את הטיפול הראשוני בפניות ולאחר מכן הוא מטפל בהן".

ח"כ מנחם מוזס מסר בתגובה: "איך החי יכול להכחיש את החי. קיבלתי בלשכה קהל. אינני חבר בגוף הקרוי 'מוסדות ויזניץ בית שמש'. אמנם אני חסיד ויזניץ, אך מייצג את כלל ציבור שלומי. לגבי עלות הלשכה: עד היום אני מחפש לשכה הולמת ולא מצאתי בסכום זה כי המחירים עלו וזו גם הסיבה להפסקת השכירות".