מרגלית: לא קשור לבדיקה נגד הרצוג

ח"כ אראל מרגלית, השוקל להתמודד בפריימריז לראשות העבודה, דוחה בתוקף את הטענות כי הוא זה שהדליף את החומרים שהביאו לפתיחת בדיקה משטרתית נגד יו"ר המפלגה. "נתתי לבוז'י גיבוי וקיבלתי מאנשיו שיסוי, אתבע דיבה את אלו שמפיצים עלי שקרים"

"זה לא חברי". מרגלית, ארכיון (פלאש 90)

ח"כ אראל מרגלית (המחנה הציוני) מכחיש בכל תוקף כי הוא זה שהדליף את הטענות נגד יו"ר מפלגתו, ח"כ יצחק הרצוג, שהובילו לבדיקה המשטרתית. "נתתי לבוז'י גיבוי, וקיבלתי מאנשיו שיסוי", אמר הבוקר (ראשון) מרגלית בריאיון ל"מה בוער" עם רזי ברקאי בגל"צ.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"זה לא חברי, זה שקר מוחלט וזה פוגע במפלגה", הוא הדגיש. "אם ימשיכו להפיץ עליי שקרים, לא תהיה ברירה ואעשה כל מה שעושה מי שמפיצים עליו שקרים: אני אתבע דיבה את כל מי שמפיץ את השקרים האלה".

הרצוג, ארכיון (חדשות 2)

"אני לא יכול לספק עדויות כי אני לא יודע איך הרצוג ניהל את הדברים", הבהיר מרגלית. "נדמה לי שמדובר על מערכת הבחירות, וברמה הטכנית אני לא מכיר את הפרטים". מרגלית אף הבהיר כי הוא היה בין האנשים שתמכו בהרצוג בפריימריז לראשות מפלגת העבודה.

מרגלית הכחיש כי יש קשר בין הטענות המופנות כלפיו לבין העובדה כי באחרונה הוא החל להעסיק את ספי שקד ומשה קלוגהפט כיועציו. "אני מציע שכל מי שיש לו משהו להגיד, שייצא נגדי - ולא ידבר על יועציי", הוא אמר.