חזן ביקש מעיריית ת"א לבטל דוחות

ח"כ אורן חזן צבר דוחות חנייה בסכומים של אלפי שקלים. לאחרונה פנה אביו לעירייה וביקש לפטור את בנו מתשלום בטענה כי שקע בחובות. חזן: "תמוה שהעירייה בחרה להעביר לתקשורת דיווחים שהם בחזקת 'הרצחת וגם ירשת'"

ביקש פטור. חזן (מרים אלסטר, פלאש 90)

חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד) צבר חוב גדול של של 4,000 שקלים על דוחות חניה שקיבל בעבר מעיריית תל אביב. כבר תקופה שהעירייה לא מצליחה לגבות את התשלום הזה מחבר הכנסת, וכעת מתברר שביקש לבטל את הדוחות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחרונה פנה לעיריית תל אביב אביו, חבר הכנסת לשעבר יחיאל חזן, וביקש לפטור את בנו מהתשלום בטענה שהוא נמצא במצוקה כלכלית ולא יכול לשלם. חזן אמר בתגובה כי מדובר בחוב היסטורי של קנסות חניה על רכב שירד מהכביש ושבו השתמש אביו.

"החוב המקורי היה בסך 1,600 שקלים ותפח ל-4,000 שקלים", טען חזן. "אבא שלי הגיע פיזית לעירייה וביקש לשלם את החוב המקורי. נאמר לו בעירייה, שיכתוב מכתב בשמי שהוא במצוקה כלכלית ואז יכניסו את הבקשה לוועדה שמורידה את ריביות הגזל והנשך שעיריית ת"א לוקחת מהאזרחים, וכך הוא עשה".

"תמוה שהעירייה בחרה להעביר לתקשורת דיווחים שהם בחזקת 'הרצחת וגם ירשת', רק כדי לקבל פרסום", הוסיף חבר הכנסת. הבקשה של חזן צפויה להגיע לוועדה של העיריה שתדון בה. הוועדה צפויה לדחות אותה.