ליצמן נגד לפיד: "כשאני רואה אותו במליאה - אני עובר לצד השני"

שר הבריאות, יעקב ליצמן, תוקף בחריפות את יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד: "הוא השפיל אותי וירק עליי, עשה לי את הדברים הכי גרועים שיש. אני לא מאמין שהוא חוזר בתשובה". צפו בקטע מתוך הריאיון מתוך התכנית "אנשים" שישודר הערב ב-18:50 בקשת

שר הבריאות לא סולח ולא שוכח ליאיר לפיד: בריאיון לתכנית "אנשים" שישודר הערב ב-18:50 בקשת, מתבטא ליצמן נגד יו"ר יש עתיד במילים קשות במיוחד - ומבהיר כי יהיה על לפיד לעבור תהליך רציני של שינוי כדי להוכיח שהוא באמת פועל לטובת החרדים ולא נגדם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני לא מאמין שהוא חוזר בתשובה", הבהיר ליצמן בריאיון. "אני רוצה להיות משוכנע שהוא באמת חזר בתשובה. נראה כל הקדנציה איך הוא מצביע, נראה איך הוא מצביע על דברים נגד החרדים, או לא", הוסיף השר ותהה: "אם אני לא תומך בדברים נגד הדת, אז אני חרדי?".

"אמא שלי זכרונה לברכה אמרה לי פעם אחת שהייתי ילד, באתי אליה, בכיתי, ואמרתי: 'הוא מרביץ לי'", מספר השר. "היא אמרה לי: 'אם אתה רואה אותו בצד הזה של הכביש, תעבור לכביש לצד השני'. זה מה שאני עושה. אני רואה אותו (את לפיד) בצד הזה, אני עובר לצד השני. גם במליאה".

"הוא השפיל אותי" (חדשות 2)


"לא לחצתי לו יד ולא דיברתי איתו מעולם", מדגיש ליצמן, "לא יכול להיות שהוא ישפיל אותי, הוא יירק עלי, תסלח לי על כל המילים, עושה לי דברים הכי גרועים ואח"כ אומר 'לא, אנחנו רק חברים', 'לא, זה רק בפוליטיקה'. לא אצלי".

עקב התחזקותו של לפיד בסקרים שנערכים בימים האחרונים, נשאל ליצמן מה יקרה אם וכאשר יהפוך לפיד לראש ממשלה: "אם הוא יציע לי להיכנס לממשלתו, אני לא אכנס. גם אם זה עבור תפקיד שר האוצר".