תיק סילבן שלום: חקירת המשטרה בעיצומה

בידי המשטרה ישנן עדויות חדשות נגד השר לשעבר סילבן שלום שלא היו בידיה לפני שבוע-שבועיים, כולל עדויות שטרם נחשפו בתקשורת. למרות שאתמול הגיש את התפטרותו מהכנסת אחרי 23 שנים בפוליטיקה הישראלית - חקירת המשטרה בפרשה נמשכת

חקירת המשטרה בעיצומה (רויטרס)

רק אתמול (חמישי) סיכם השר לשעבר סילבן שלום 23 שנים בפוליטיקה הישראלית במכתב התפטרות מהכנסת - אך למרות שניקה את עצמו במישור הציבורי, חקירת העדויות והתלונות נגדו נמשכת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החקירה של משטרת ישראל בפרשה נמצאת בעיצומה והמשטרה מגיעה לעדות חדשות, בהן גם ככל הנראה כאלה שיהיו מוכנות להתלונן נגדו. בידי המשטרה יש כיום עדויות שלא היו בידיה לפני שבוע-שבועיים, כולל עדויות שטרם נחשפו בתקשורת.

מכתב ההתפטרות

אתמול נפגש השר לשעבר עם יו"ר הכנסת אדלשטיין והגיש לו את מכתב התפטרותו מהכנסת. בהודעת ההתפטרות הלקונית שלו לא ציין שלום את הרקע למהלך, אך בתחילת השבוע סיפק את ההסבר הבא: "משפחתי תומכת בי באופן מלא, אך אין כל הצדקה למחיר הנדרש ממנה. בנסיבות אלה החלטתי לפרוש מתפקידיי כשר וחבר כנסת".

השר כתב כי "כ-23 שנים אני משרת במסירות ובאמונה את הציבור כח"כ וכשר במשרדים שונים, מתוך תחושת שליחות ורצון לקדם מטרות חברתיות וציבוריות חשובות ביותר. קצתי בדרך הייסורים שהייתה מנת חלקי ומנת חלקה של משפחתי, רעייתי,ילדיי ואימי המבוגרת". גם רעייתו של שלום, ג'ודי ניר-מוזס-שלום, התייחסה אז לפרישה בציוץ קצר: "עצוב, אבל הילדים שלי מעל הכל".