ח"כ מיקי זוהר חוזר בו: יש טרור יהודי

אחרי שהכחיש שיהודים עוסקים בטרור, נפגש הח"כ מהליכוד עם שר הביטחון יעלון שהציג לו הוכחות ששינו את דעתו. "הנתונים וההוכחות המקוממות שהוצגו לי האירו את עיני", אמר. "זה קומץ שמעשיו עלולים להביא אסון"

"הטרוריסטים היהודים עלולים להביא אסון כב (מרים אלסטר / פלאש 90)

חבר הכנסת מיקי זוהר (ליכוד) הודיע הבוקר (חמישי) כי למרות הצהרותיו בעבר לפיהן אין דבר כזה טרור יהודי, נתונים חדשים אליהם נחשף גרמו לו לשנות את דעתו בכל הנוגע לטרור היהודי. "התברר לי בצורה ברורה ביותר כי הטרור היהודי שכל כך התקשיתי להאמין בקיומו, אכן קיים", אמר זוהר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דבריו של ח"כ זוהר הגיעו לאחר שיזם פגישה עם שר הביטחון משה יעלון בנושא חקירת החשודים ברצח בכפר דומא. בפגישה דנו השניים בטענות שנשמעו בדבר עינויי הנערים החשודים ברצח בכפר דומא על ידי השב"כ.

"הנתונים וההוכחות המקוממות שהוצגו לי על ידי שר הביטחון ביחס לטרור יהודי האירו את עיני, או שמא החשיכו אותן", אמר זוהר. "מדובר בקבוצה קטנה מאוד של פורעי חוק הממיטים חרפה על ההתיישבות כולה. למרות שמדובר בקומץ קיצוני והזוי, בכאב, זעזוע וצער עמוק אני נאלץ לחזור בי מאמירותיי כי אין יהודים התומכים ברצח חפים מפשע".

"הנתונים האירו את עיני". ח"כ זוהר (יח"צ)


עוד הוסיף זוהר כי לדעתו יש להוקיע את הקומץ השייך לקבוצה זו. "המעשים בהם תומכים הטרוריסטים היהודים מסכנים את העם היהודי ועלולים להביא אסון כבד להתיישבות ולמדינת ישראל כולה", הסביר.

כמו כן התייחס זוהר לנושא בגינו ביקש להיפגש עם שר הביטחון, חששותיו מהטענות בדבר עינויים במרתפי השב"כ. "שר הביטחון הבטיח לי כי לא מתקיימים כל עינויים וכי החקירה מתקיימת על פי הנהלים, בהתאם לחוק ובליווי משפטי קפדני וצמוד", אמר.