ח"כית תזומן לתת עדות בפרשת שלום

לאחר שבמשטרה החלו בהליך של בדיקה, היום נחשף כי ייתכן שח"כית מכהנת תזומן לתת את עדותה לגבי קשר בינה לבין השר לשעבר. ההערכה במשטרה היא שהפרישה תגרום לנשים שלא להגיש תלונה רשמית

ח"כית תתלונן נגד השר? (רויטרס)

אחרי שאתמול נפתחה בדיקה רשמית בנוגע לפרשת סילבן שלום ביחידה הארצית לחקירות הונאה, היום (שני) נחשף כי ייתכן שחברת כנסת מכהנת תזומן למסור את עדותה, לאחר שנטען כי השר לשעבר ביצע בה מעשים מיניים בניגוד לרצונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הטענות, בין שלום לחברת הכנסת היה קשר מסוים, ובמהלך נסיעה ניסה לכאורה לגעת בה בניגוד לרצונה. ביאח"ה ינסו להביא את הנשים שטוענות כי הוטרדו על ידי שלום להגיש תלונה רשמית במשטרה, אך ההערכה היא שפרישתו של שלום עשויה להפחית במוטיבציה שלהן להתלונן.

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום לפרישתו של שלום מהחיים הפוליטיים והביע תמיכה בהחלטתו של שלום להגיב באופן הזה לסערה הציבורית שהתעוררה סביבו.

הביע תמיכה בפרישה. נתניהו (עמית שבי, פלאש 90)

"אחרי שנים רבות של שירות ציבורי בתפקידי מפתח הודיע לי סילבן שלום על החלטתו לפרוש מהחיים הציבוריים בנסיבות מצערות אלו", אמר נתניהו בפתח ישיבת סיעת הליכוד. "אני מודה לו על שנים רבות של תרומה למדינה, אני חושב שהוא קיבל את ההחלטה הנכונה".

באותה הזדמנות בירך נתניהו את חבר הכנסת הטרי שייכנס במקום שלום לאחר פרישתו. "אני מקדם בברכה את עו"ד אמיר אוחנה, ראש תא הקהילה הגאה בליכוד", אמר נתניהו. "אמיר הוא איש רציני, חבר ליכוד נאמן, איש עם עבר ביטחוני מרשים.אני בטוח שהוא יתרום תרומה גדולה גם לתנועה וגם למדינה".