סער נגד נתניהו: "ממשלת הכל דיבורים"

מי שהיה פעם אחת הדמויות הבכירות במפלגת השלטון תוקף בחריפות את הממשלה ואת העומד בראשה על הטיפול בגל הטרור. "מתי ממשלת הכל דיבורים תטפל בשב"חים ותסגור באופן אפקטיבי את שטחי הרשות", צייץ בחשבון הטוויטר שלו

סער נגד ממשלת נתניהו (ארכיון) (שמוליק סופר)

גדעון סער, מי שפעם נחשב לאחד השרים הבכירים בליכוד ואף הוזכר כמועמד אפשרי להנהגת המפלגה, יוצא הערב (שבת) נגד הממשלה ומותח ביקורת על ההתנהלות אל מול גל הטרור. סער תקף בחשבון הטוויטר שלו את הטיפול בסוגיית השוהים הבלתי חוקיים, אחרי עוד פיגוע שביצע שב"ח פלסטיני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם צאת השבת צייץ השר לשעבר: "גם הפיגוע ברעננה בוצע על ידי שב"ח. אחרי שלושה חודשי אינתיפאדה - מתי תתחיל ממשלת הכל דיבורים לטפל ברצינות בשב"חים ולסגור באופן אפקטיבי את שטחי הרשות?".

סער הודיע על פרישתו ממפלגת השלטון לפני כשנה וחצי, על אף שסומן כאחד המועמדים העיקריים לרשת את מקומו של ראש הממשלה נתניהו. מאז מסיבת הפרידה שאורגנה לו בלשכת יושב ראש הכנסת, ראש הממשלה וסער לא דיברו. "היה כינוס בלשכה של יו"ר הכנסת עם המשפחה שלי וגם ראש הממשלה הגיע לשם", סיפר בריאיון בספטמבר האחרון. "הוא היה מאוד ידידותי וחם כלפי וכלפי בני משפחתי, אבל מאז לא יצא לנו לדבר".

"ממשלת 'הכל דיבורים'", הציוץ של סער

"היה שבוע מסוים ששקלתי להתמודד לראשות הליכוד, אך כידוע לכם החלטתי להמשיך בפסק הזמן", אמר אז. "יש לי יסוד להניח שאם הייתי נעתר להצעות שהוצאו לי, אז הייתי גם נועד עם ראש הממשלה עצמו", הוא אומר.

במסגרת הריאיון שהעניק אז, טען סער כי הוא אינו מכיר דרך חיים אחרת, משמעותית יותר, מהחיים הציבוריים, בקריצה למפלגת השלטון: "אם וכאשר אני אחזור, אני אחזור רק על מנת לעשות שינויים אמיתיים לטובה".