רה"מ יעבור בדיקה בטשטוש - יעלון יחליפו

שרי הממשלה התבקשו בהצבעה טלפונית למנות ממלא מקום לראש הממשלה נתניהו, מאחר והאחרון צפוי לעבור בדיקה רפואית בטשטוש. השרים הצביעו על מינויו של שר הביטחון יעלון לממלא המקום הזמני

שר הביטחון מונה למחליף רה"מ הזמני (רויטרס)

ראש הממשלה נתניהו צפוי לעבור מחר (שישי) הליך רפואי בטשטוש ומאחר ולא יהיה בהכרה מלאה, על הממשלה למנות לו מחליף. כתוצאה, התבקשו שרי הממשלה להצביע בהצבעה טלפונית על מינוי שר הביטחון, משה יעלון, להיות המחליף הזמני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"מדובר בבדיקה שגרתית, בדיקת גסטרו קולונסקופיה תחת טשטוש למשך כחצי שעה", נמסר בהודעת משרד ראש הממשלה. "לפני כשנתיים עבר ראש הממשלה בדיקה דומה ובה נמצא פוליפ, שהוסר ונבדק והתגלה כשפיר. בשל זאת מתבצעת מחר בדיקה נוספת. לראש הממשלה יתלווה רופאו האישי ד"ר צבי ברקוביץ׳". בהודעה אף הובהר כי את מקומו של ראש הממשלה, בזמן הבדיקה, ימלא שר הביטחון יעלון.

לפני כחצי שנה פורסם לראשונה בחדשות 2 כי ראש הממשלה עבר שני הליכים רפואיים בטשטוש בחשאי, זאת מבלי שימונה לו מחליף. על פי הפרסום, הגיע ראש הממשלה לבית החולים לביצוע הבדיקה באמצע הלילה, כשהוא ישוב ברכב מסווה.

למרות הדיווח שההליכים הקודמים בוצעו בטשטוש, רופאו האישי של נתניהו טען כי לא היה כל טשטוש וכי ההליך בוצע כשנתניהו מצוי במצב של ערנות מלאה. עוד נמסר כי פרטים על ההליכים הרפואיים נמסרו בטרם הבדיקות, במסגרת דיווח שנתי לציבור.