אחת מהמאשימות נגד מגל: "מעדת? לך הביתה"

שתיים מהנשים שהאשימו את חבר הכנסת ינון מגל בהטרדה מינית זועמות בעקבות ההחלטה להדיחו מתפקיד יו"ר סיעת הבית היהודי - אך לא מתפקידו כחבר כנסת. "בכנסת ישראל האחד מטריד והשני מכסה", מאשימה אחת, ואחרת מוסיפה: "הצעד שנקטו בו היום הוא מס שפתיים עלוב"

"הרצחת וגם ירשת?" (פלאש 90)

אחת מהנשים שהאשימו את חבר הכנסת ינון מגל בהטרדה מינית תוקפת בחריפות את ההתנהלות בנושא מאז היוודע ההאשמות. "חברים בבית המחוקקים צריכים להוות דוגמה אישית. מעדת? לך הביתה. זה בדיוק מה שהיית דורש מהצד השני, אם היית נשאר בכיסא העורך הראשי. נאה דורש נאה מקיים", אומרת האישה, "'התפטרותך' מתפקיד יושב הראש אך לא מתפקידך כחבר כנסת היא בבחינת הרצחת וגם ירשת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"בכנסת ישראל האחד מטריד והשני מכסה", היא מאשימה, "שר החינוך שלנו הוא דוגמה אישית לוקה בחסר והרב אטימות. כבוד השר, דע שרב הנסתר על הגלוי ודברים נוספים יצוצו ככל שיחפרו בעברו של האיש. התיפול נפשך עם פלישתים?"

אישה נוספת היוצאת נגד חבר הכנסת מגל אמרה כי "הצעד שנקטו בו היום הוא מס שפתיים עלוב. זה אבסורד. זה לא משנה אם זה פלילי או לא. זה לא מוסרי בעליל ולכולם ברור שזה דפוס. המעשים מתחת לכל ביקורת ואינם ראויים לאיש ציבור, אבל אם זה לא מפריע לאף אחד בכנסת אז כנראה שאלה באמת הפנים שלנו".

אמש זימן יו"ר המפלגה נפתלי בנט את מגל לפגישה. בתום הפגישה ביניהם הוחלט כי מגל יודח מראשות סיעת הבית היהודי, אך ימשיך בשלב זה לכהן כחבר כנסת מן המניין. "שגיתי בעבר בהתנהלות בלתי ראויה, וקל וחומר שאינה הולמת איש ציבור כפי שאני היום", מסר הבוקר מגל. "אני מתנצל מעומק לבי בפני מי שנפגע ונחוש לתקן את התנהלותי וגם לשקם את הדברים במישור האישי והמשפחתי".