ח"כים במחנה הציוני להרצוג: הצטרף לממשלת נתניהו

לאחר העברת התקציב, הבטיחה לעצמה ממשלת נתניהו יציבות לפחות לשנה הקרובה. מאז, מתגברים הקולות בתוך המחנה הציוני להצטרף לממשלה - ובהם גם קריאה פומבית ראשונה לעשות כן, שמספק ח"כ איתן ברושי. לדבריו, עוד ח"כים חושבים כמוהו ומסרבים להיחשף. האם הרצוג אכן בדרך לממשלה?

אחרי אישור התקציב, כשכבר ברור שממשלת נתניהו כאן כדי להישאר - נשמעת לראשונה במחנה הציוני קריאה פומבית להיכנס לממשלה: ח"כ איתן ברושי קרא מול המצלמה להרצוג לעשות את המהלך - ולצרף את המפלגה לקואליציית נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הרצוג, בגיבוי שאני מאמין שיש לו במפלגת העבודה ובמחנה הציוני, יכול לעצור את הריצה של בנט למדינה דו-לאומית ולהצטרף לממשלה, לתפוס את המקום ליד ההגה ולהוביל לכיוון יותר נכון, יותר צודק, יותר חזק ויותר יהודי ודמוקרטי", הצהיר.

זוהי, כאמור, קריאה פומבית ראשונה של חבר במחנה הציוני להיכנס לממשלה - ולדבריו של ח"כ ברושי, עוד ח"כים במפלגה סבורים כמותו אבל פשוט לא מבטאים את עמדתם בפומבי.

בקרוב בקואליציה? ח"כ ברושי (אלון גלבוע)


אותו מסר מוקלט של ח"כ ברושי מגיע לאחר שהוא כבר נפגש עם חברים בכירים מאוד בליכוד ושוחח עמם על האפשרות של הצטרפות לממשלה לאחר העברת התקציב. ייתכן שהמסר המוקלט הזה עבר קודם בלשכתו של הרצוג לפני ששודר - וכי אם יו"ר המחנה הציוני לא היה מעוניין שישודר, הוא היה מונע זאת.