בגלל הגראס: קרב בין דיסקין למגל

חבר הכנסת ינון מגל התוודה כי השתמש בסמים קלים בתקופה האחרונה. ראש השב"כ לשעבר שיתף את הידיעה על כך עם הכיתוב: "זה מסביר חלק מהציוצים של מגל". חבר הכנסת לא נשאר חייב וענה: "גם אני יודע עלייך כמה דברים אישיים". כעבור זמן קצר החליט למחוק את התגובה, גם דיסקין החליט לבסוף להתנצל

קרב הבכירים עובר לרשת: ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין וחבר הכנסת ינון מגל מהבית היהודי נקלעו הבוקר (שלישי) לעימות יוצא דופן - בטוויטר. ההתנצחות בין השניים החלה בעקבות הווידוי של מגל כי השתמש בסמים קלים בתקופה האחרונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשעות הבוקר שיתף דיסקין את הכתבה בחדשות 2 Online שבה סיפר מגל על השימוש בסמים במהלך כהונתו במשכן, תוך שהוא מותח ביקורת מרומזת על דעותיו הפוליטיות והביטחוניות. אל הקישור הוסיף דיסקין את הכיתוב הציני הבא: "האמת? זה אולי מסביר חלק מהציוצים של ינון מגל".

ביקורת עוקצנית, דיסקין (טוויטר)

ינון מגל לא נשאר חייב וצייץ בתגובה: "יובל, גם אני יודע עליך כמה דברים אישיים שיכולים לכאורה להסביר את התנהלותך. אני משתדל להיות חופשי וישר. הציוץ לא ראוי ולא ענייני". זמן קצר לאחר מכן בחר מגל למחוק את הציוץ מחשבון הטוויטר שלו. שעה קלה לאחר מכן דיסקין החליט להתנצל ולמחוק את הציוץ גם הוא.

הגיב ומחק, מגל (טוויטר)

הגולשים עקבו בעניין אחרי המאבק, ביניהם גם אלדד יניב שהתמודד מטעם המחנה הציוני שנחלץ באופן מפתיע להגנתו של מגל. "יובל, אתה רציני מדי בשביל ציוץ כזה", כתב יניב. "בטוח שראית בשירות אנשים עם גראס להנאתם. טובי האנשים, גם עם אלכוהול, בשעות הפנאי בחצר ביתם".