ינון מגל מודה: צרכתי סמים קלים כחבר כנסת

לאחר שהודה בשימוש בסמים בעברו, אומר מגל כי גם במהלך כהונתו צרך קנאביס. בריאיון לתכנית "אנשים" מדגיש עם זאת מגל כי מעולם לא קיבל החלטות או נאם במליאה תחת השפעת הסם. צפו בקטע מתוך הריאיון

חבר הכנסת ינון מגל (הבית היהודי) מודה כי השתמש בסמים קלים גם במהלך כהונתו בכנסת. בריאיון לתכנית "אנשים" שתשודר הערב (שלישי) בערוץ 2 אמר מגל כי "יצא לי לעשן כחבר כנסת, אבל מעולם לא נאמתי נאומים או קיבלתי החלטות תחת ההשפעה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא הצהרתי שלא אשתמש יותר בסמים", הסביר מגל. "כחבר כנסת הצהרתי שהפסקתי לעשן". המראיין חיים אתגר מציין בשלב זה בפניו של מגל כי הוא מופיע בתמונות שעלו לרשת כשלידו שקית עם מריחואנה. על כך לא מצא מגל תשובה בהירה. "אני לא יכול להגיד שלא עישנתי", אמר.

מגל כבר הודה בשימוש בסמים קלים בעברו, ובפעילותו בכנסת מקדם הצעת חוק לאי הפללה של משתמשי קנאביס, הצעה עליה חתומים 22 חברי כנסת. "אין כל סיבה לפתוח בתיקים פליליים נגד צעירים שמעשנים סמים קלים בלבד", אמר בעבר.

בהודאה זו מצטרף מגל לחברת כנסת נוספת שהודתה בכך שצרכה קנאביס גם במהלך כהונתה, יו"ר הוועדה למאבק בנגעי הסמים והאלכוהול תמר זנדברג (מרצ). גם זנדברג פועלת לקידום מהלכים של אי הפללה ושל לגליזציה של מריחואנה.