סקר: ליברמן יכול לטפל בגל הטרור

יו"ר ישראל ביתנו ממשיך להתחזק ולקבל תמיכה ציבורית: סקר חדשות 2 מציג כי 29% חושבים שליברמן יכול לטפל בגל הטרור. ראש הממשלה נתניהו רק מתאושש: שבוע לאחר שזכה ל-15% תמיכה, הוא עולה ל-17%. המפסיד הגדול בסקר: נפתלי בנט שצלל מ-17% בשבוע שעבר ל-11% השבוע

אחד מתחזק, אחר מתאושש. ליברמן ונתניהו (פלאש 90, אמיל סלמן, רויטרס)

ראש הממשלה בנימין נתניהו הכריז על שורה של צעדים לטיפול בגל הטרור, אבל יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן דווקא מתחזק: סקר של חדשות 2 מראה כי תמיכת הציבור בליברמן עלתה בשבוע האחרון מ-22% ל-29%.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשבוע שעבר נשאל הציבור מי יכול לטפל בגל הטרור. ליברמן הגיע אז למקום הראשון. השבוע, אחרי החלטות הממשלה על "כתר נושם" במזרח ירושלים, הריסת בתי מחבלים וגיוס מילואים, שאלנו אתכם שוב אם ראש הממשלה חזר להיות "מר ביטחון".

תוצאות הסקר (חדשות 2)

מהסקר שערכו מנו גבע ומינה צמח ממכון המחקר "מדגם" בשיתוף "איי-פנל", עולה כי ליברמן רק התחזק. לעומתו, יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט צולל מ-17% לפחות מ-11%. נתניהו מתאושש מעט ועולה מ-15% ל-17%.

שאלה נוספת בסקר הייתה אם אתם מרוצים מתפקודו של ראש הממשלה בגל הטרור הנוכחי. 72% מהנשאלים אמרו כי הם אינם מרוצים, וזהו שיפור קליל ביותר לעומת התוצאה שהגיעה בשבוע שעבר - אז 73% לא היו מרוצים מתפקודו של נתניהו.