רה"מ נתניהו נזף בחבריו ודפק על השולחן: "תהיו מנהיגים! תפסיקו לשחק!"

נתניהו זעם על חברי סיעתו שמתחו ביקורת פומבית על התנהלות הממשלה לנוכח גל הטרור. בהקלטה שפורסמה בגל"צ הוא נשמע 'שוטף' את הח"כים והשרים מהליכוד: "אני מצפה לתמיכה של כל אחד ואחד מכם, תהיו מנהיגים!"

ראש הממשלה נוזף בחברי סיעתו ודופק על השולחן: בהקלטה מישיבת סיעת הליכוד שנערכה אתמול ושהגיעה לידי הכתב מיכאל שמש מגלי צה"ל, נשמע ראש הממשלה ויו"ר הליכוד נתניהו נוזף קשות בשרים ובח"כים חברי מפלגתו על שהתבטאו נגד הממשלה על רקע המצב הביטחוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מיד לאחר צאת המצלמות מחדר הסיעה, הישיבה שהחלה כשגרתית - הפכה מהר מאוד לסוערת. ראש הממשלה נשמע כעוס במיוחד - ובהקלטה הוא נשמע דופק על השולחן שוב ושוב: "אני מצפה לתמיכה של כל אחד ואחד ולא את המשחקים על איך אני מקושש קולות פה ואיך אני מקושש קולות שם".

"אני שומע איך אני רוכב על הצד הזה ואיך אני רוכב על... תהיו מנהיגים!", הפציר נתניהו בחבריו. "מנהיגים עושים את הדבר הנכון. תפסיקו לשחק!".

נתניהו גם דחה את הביקורות שנשמעו לפיהן הוא אינו עושה מספיק על מנת לקדם את הבנייה ביהודה ושומרון ואמר: "אני לא רוצה לאשש פה את המספרים. מ-280 אלף מתיישבים עלינו ל-400 אלף וזה בשנים שנאמר שהמדיניות הרשמית של ארה"ב היא not one brick, אפילו לא לבנה אחת. ברוך השם, בואו נגיד שהנתונים האלה לא רחוקים מהמציאות".

בחלק אחר של ההקלטה אמר נתניהו לחבריו שכדאי שישאלו את ח"כ בני בגין 'איך עושים את זה' - איך מקדמים את הבנייה בשטחי יהודה ושומרון למרות המדיניות הרשמית הנוקשה של האמריקנים בנושא.